ג'סי ג'יימס דקר מוחאת כפיים לטרולים מעל הבטן של ילדיה

ג'סי ג'יימס דקר מתייחסת לתגובת הבטן של ילדים: "בונקרס"

לא נסוג. ג'סי ג'יימס דקר פרסמה הצהרה מנוסחת בחריפות למשתמשי מדיה חברתית שטענו שהיא "מאמנת יתר על המידה" את ילדיה, ויויאן, אריק ג'וניור ופורסט, לאחר תמונה שלהם כיפוף שרירי הבטן שלהם על החוף הפך לוויראלי.

"לא תכננתי להתייחס לזה כי זה מטורף, אבל התמונות נמצאות שם וכל ערוץ חדשות פרסם על זה", התחיל זמר "אני עדיין אוהב אותך" בן ה-34 פוסט באינסטגרם ביום שני, 28 בנובמבר, וציינה שכאשר היא פרסמה תמונות של חופשת חג ההודיה של משפחתה, "לא היה לה מושג שזה יקבל את התגובה שהיא קיבלה".

באדיבות ג'סי ג'יימס דקר/אינסטגרם

היא המשיכה, "אבל להיות מואשם בפוטושופ של שרירי בטן על הילדים שלי (אני לא יכולה שלא לצחוק) או… הקוטב ההפוך, 'אימון יתר' של הילדים שלנו, גורם לי להבין עד כמה העולם שלנו נהיה מוזר לגבי הגוף ומה נורמלי. מה לא. אנחנו מטיפים על חיוביות וקבלה בגוף, אבל לילדים שלי יש כמות המונית של שרירים גנטיים ובנויים [sic] מאתלטיקה זה 'מוזר?'”.

ג'סי המשיכה וכתבה שהיא רוצה לגדל את ילדיה "להרגיש גאים בגופם ובעבודה הקשה שלהם" שהם השקיעו במהלך הפעילויות מחוץ לבית הספר שלהם. "מהתעמלות עילית תחרותית של ויוי ועד אריק ג'וניור שרוצה להיות כמו אבא כרסיבר ב-NFL ועד לפורסט הקטן שמבלה שעות בריקוד על הלב. בואו לא נבחר מה אנחנו מנרמלים לגבי גופים ונקבל את כל האנשים והילדים", הוסיפה. "אם אנחנו רוצים לעשות 'טוב יותר', אז לעשות יותר טוב. אני גאה בילדים שלי ומעודד אותם לחיות את החלומות שלהם. אז נראה את כולכם באולימפיאדת 2032, לובשים את החולצה של בובי ביציע ורוקדים בקונצרט הרוק של פורסט".

מעריצים, חברים וסלבס עמיתים נהרו למדור התגובות כדי להראות את תמיכתם בזמר הקאנטרי, עם כוכב NFL לשעבר לוני פקסטון כותב, "אתם מסתדרים מצוין! תמשיך עם זה. שמור כמה מהמקומות האולימפיים והכרטיסים מאחורי הקלעים לצוות שלנו!" רווק בגן עדן כוכב ויקטוריה פולר הידהדה סנטימנטים דומים בהערותיה, וכתבה, "ספורטאים. המשפחה הכי יפה [red heart]."

ג'סי מחאה לראשונה כפיים לאנשים שהאשימו אותה בפוטושופ של גופות ילדיה בשבת, 26 בנובמבר. לאחר שמבקר נפרד תייג את גופותיהם של הצעירים כ"מוזר", הגיב ה"צריך לדעת טוב יותר": "מאם אחת לאחרת". . בבקשה אל תקראו למראה החיצוני של הילדים שלי מוזר רק בגלל שהם לא נראים כמו שאתם חושבים שהם צריכים? זה לא נחמד."

ג'סי ובעל אריק דקר קיבלה את פני ויויאן, בת 8, במרץ 2014. לאחר מכן קיבלו בני הזוג את פני הבן אריק, בן 7, בספטמבר 2015, לפני שסיכמו את ילדיהם עם הבן פורסט, בן 4, במרץ 2018.קישור מקור