ג'קלין היל הבעל לשעבר ג'ון היל מת: פרטים

נעלם מוקדם מדי. איל איפור ג'קלין היל הודיעה שבעלה לשעבר, ג'ון הילמת, לפי הצהרה ששיתפה ממשפחתו ביום חמישי, 11 באוגוסט.

"התבקשתי על ידי משפחתו של ג'ון לפרסם את השקף הבא הזה…" היוטיובר כתבתי דרך סיפורי אינסטגרם. "בחרטה וצער עמוקים עלינו לדווח כי אהובנו אנדרו ג'ונתן היל נפטר ב-10 באוגוסט 2022", נכתב בשקף הבא עם תמונה של המתופף המקצועי. "כולנו הרוסים מהטרגדיה הפתאומית. משפחת היל מבקשת פרטיות בתקופה הקשה בעליל הזה. VR, משפחת היל".

השניים היו נשואים תשע שנים לפני שהתגרשו ב-2018 בעקבות השימוש בסמים של ג'ון והמאבק בהתמכרות. "אחרי כמעט 9 שנות נישואים, ג'ון ואני החלטנו להתגרש", אמרה באינסטגרם מאי 2018 הודעה. "למרות שזו הייתה אחת ההחלטות הקשות בחיינו, אני יודעת שזה מה שטוב לשנינו", המשיכה.

באדיבות Jaclyn Hill/YouTube

המוזיקאי הוציא את אלבום הבכורה שלו תְקוּמָה בינואר 2019 כדרך לספר לעולם את סיפור חייו לאחר שהלך לגמילה בתקווה להתנקות ב-2017. "יש הרבה תפיסה מוטעית לגביי ואיך הדברים הסתדרו עם הגירושים שלי. במקור, התביישתי בהתמכרות שלי ולא רציתי שאף אחד ידע שהלכתי לגמילה", סיפר יליד טקסס המנוח. שלט חוצות בינואר 2019.

"אז, האלבום הזה הוא ההבנה שלי שאני יכול להשתמש במוזיקה כדי לעזור לאנשים אחרים. זה השיא הכי טוב שאפשר להרגיש אי פעם. התברכתי בקהל עוקבים גדול ואם אני יכול לגעת במישהו בסיפור שלי, זה ישאיר אותי נקי", הוסיף.

ג'ון הסביר שיש לו מוצא יצירתי, כמו כתיבת שירים ויצירת מוזיקה, עזר לו לא רק להתרחק מסמים אלא גם להתמודד עם תהליך הגמילה. אלבום הבכורה שלו היה עדות לפיכחותו ולפרק חדש בחיים, תוך שהוא עוזר לו לממש את מלוא הפוטנציאל שלו.

"ככל שתהיה חשוך יותר, כך תהיה לך יותר מטרה ברגע שזה ייגמר – כל עוד תתנקה ותרצה להשיג אנשים," הוא המשיך תוך שהוא נותן עצות לאחרים שנאבקים בשימוש בסמים.

"להתעורר רעב היה הכי בטוח שהרגשתי אי פעם בכל חיי, כמו 'ניצחתי את זה'", הוסיפה האישיות המקוונת. "אחרי כל טעות קטנה שעשיתי, הרווחתי אותה. אתה פשוט מרגיש את המטרה החדשה הזו שחלפה על חייך, וזה יפה".

נציג של ג'צילן לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה. לא ניתן היה לזהות מיד נציג של ג'ון.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר נאבק עם שימוש בסמים, עזרה זמינה ב- קו הסיוע הלאומי SAMHSA בטלפון 1-800-662-4357.קישור מקור