ג'קסון, לילה רולוף הכירו את התינוק ג'וזיה

ג'קסון ו לילה רולוף פגשו רשמית את אחיהם החדש, יאשיהו לוק רולוף. אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים זך ו טורי רולוף קיבלה את פני התינוק מספר 3 ב-30 באפריל, ושיתפה צילומים מתוקים של ג'קסון ולילה מטפלים באחיהם הקטן שזה עתה הגיע.

"כן. האחות הגדולה הכי טובה", כתבה האם הטרייה לשלושה, בת 31, דרך אינסטגרם ביום שלישי, 3 במאי, כשהקליטה סרטון של לילה, בת 2, מספקת לאחיה החדש מוצץ.

תמונה באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

בסרטון נפרד נראית לילך אוחזת במתיקות בידו של התינוק יאשיהו. "בכיתי דמעות שמחות הרבה פעמים מכדי לספור ב-24 השעות האחרונות", כתבה כוכבת הריאליטי בקליפ. "ולא כל כך דמעות שמחות. חח ההחלמה מבאסת אבל הילדים האלה עושים את זה כל כך שווה את זה".

ג'קסון, בן 4, עזר גם הוא לטפל ביילוד כשטורי שיתפה תמונה מחממת לב של האח הגדול החדש לשניים שעוזר לג'ושיה עם הבקבוק שלו.

'אנשים קטנים, עולם גדול': ג'קסון, לילה רולוף תכירו את התינוק ג'וזיה
תמונה באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

הזוג הוותיק הודיע ​​על הבשורה המרגשת מוקדם יותר באותו היום, שבמקרה גם היה יום ההולדת של טורי. "ג'ושיה לוק רולוף נולד ב-30 באפריל 2022! הוא הגיע בערך שבועיים מוקדם אבל היינו מוכנים!" זאק, 31, פרץ באינסטגרם. "סופר שמח בשביל המשפחה שלנו והילדים כבר מעריצים אותו. גאה מאוד גם בטורי, היא הצליחה בצורה מדהימה".

"הפתעת את כולנו כשהגעת מוקדם", כתבה טורי בפוסט משלה. "אבל גם ההמתנה הרגישה כמו חיים שלמים! מתנת יום הולדת הכי טובה אי פעם!"

הצלמת שמרה על מעריצי TLC לגבי הלידה הנכנסת שלהם והייתה שקופה במהלך ההריון שלה, שהיה קשה לפעמים. "הריון הוא כל כך פרוע. אתמול היה יום צמיחה ענק ויכולתי להרגיש את זה. זה הפיל אותי מהרגליים כל היום, והתעוררתי הבוקר אחרת לגמרי", אישות TLC כתב בפברואר. "אני אסיר תודה על ימים קשים שהם מעטים. אני אסיר תודה על שהצלחתי לשאת את התינוק המתוק הזה".

בני הזוג, שנישאו ביולי 2015, חשפו שהם מצפים לילדם השלישי בנובמבר 2021, שבועות ספורים לאחר מעברם מפורטלנד, אורגון לוושינגטון ושמונה חודשים לאחר שסבלו מהפלה קורעת לב. הזוג החליט נגד חשיפת מגדר לתינוק מספר 3, ובחר להיות מופתע מהלידה.קישור מקור