'ג'רזי שור' אנג'לינה פיברניק תמונות ביקיני: התמונות החמות ביותר

'ג'רזי שור' אנג'לינה פיברניק תמונות ביקיני: התמונות החמות ביותר

המסיבה כאן! חוף ג'רזי כוכב אנג'לינה פיברניק יודע לנענע ביקיני. כשהיא לא מגיעה לחוף בתוכנית הריאליטי, אנג'לינה משתפת באופן קבוע תמונות של בגדי ים ברשתות החברתיות.

כוכבת MTV, 35, עוסקת כולה בהעצמת דימוי גוף, והיא הייתה גלויה לגבי איך השיגה את מבנה הגוף המרשים שלה עם ניתוחים פלסטיים.

בדצמבר 2020, סיפרה אנג'לינה עמוד שישי היא העדיפה ללכת מתחת לסכין על פני להתאמן. "אני לא עושה סקוואט. לא עשיתי סקוואט אחד כמו שנים, ואני לא מתכוון לעשות סקוואט", אמר אז איש הטלוויזיה. "לקחתי את הדרך הקלה החוצה. סליחה, לא אכפת לי! כאילו, אני הולך להיות כנה."

מוקדם יותר באותה שנה, אנג'לינה שיתפה שהיא ביקשה את עזרתו של ד"ר ג'ון טוטלה לצורך הליך הרמת ישבן. ה חוף ג'רזי: חופשה משפחתית כוכב הסביר שהניתוח מסייע ב"הוספת נפח" לאזור טבילת הירך.

"התנודתיות בירידה במשקל לאורך השנים והייתי צריכה שמנמנה לישבן שלי", היא כתבה סרטון אינסטגרם על הניתוח ביוני 2020, וציין כי הרופא הוא "הטוב שבטובים".

אנג'לינה גם חשפה מאילו תוצאות הליך קוסמטי היא הכי מרוצה. "הציצים שלי הם החלק האהוב עליי בגוף שלי עכשיו בזכות @tutelaps", היא כתבה דרך אינסטגרם בפברואר 2020. "כל מי שמחפש רופא שיודע מה הוא עושה, הוא הבחור שלך!!! מעולם לא עברתי ניתוח אחד בחיי עד זה ותן לי לומר לך שאעשה את זה שוב כי הוא כל כך מדהים. הוא גורם לך להרגיש כמו משפחה. הוא אפילו שאל אותי איזה סוג של מוזיקה אני רוצה לשמוע לפני שאכנס להרדמה".

היא אמרה בעבר למעריצים ש"עצבניים לגבי ניתוח" "לא לדאוג" כי "התוצאות ידברו בעד עצמן".

נושא נוסף שאנג'לינה הייתה פתוחה לגביו עם מעריציה הוא חייה כרווקה. היא לקחה טיק טוק ב-9 במאי כדי להכריז שהיא חזרה לסצנת ההיכרויות תוך כדי הגירושים שלה כריס לרנגירה. בקליפ, ילידת סטטן איילנד נחה במיטה כשהיא משמיעה קול של אישה ששואלת, "מהן התכונות שאתה מביא לשולחן?" גבר ענה, "ובכן, אני פשוט נראה כאילו אני מטורף."

היא עשתה פרצוף מזועזע בעודה הנהנה לצד הערותיו של האיש. "כשאתה בריאליטי ותנסה להיכנס שוב לעולם ההיכרויות", נכתב בטקסט על המסך.

אנג'לינה פרסמה את הסרטון חודשים לאחר שהגישה בקשה לגירושין מכריס, 42. על פי מסמכים שהגיעו לידי בקשרכריס ציטט "הבדלים בלתי ניתנים לגישור שגרמו להתמוטטות הנישואים לתקופה של לפחות שישה חודשים" ב-20 בינואר 2022, שהגיש כסיבה לגירושיו מכוכב הריאליטי.

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות הביקיני הלוהטות ביותר של אנג'לינה.קישור מקור