ג'רמי, אודרי רולוף למכור את הבית באורגון

ג'רמי, אודרי רולוף למכור את הבית באורגון

סיים עסקה! אנשים קטנים, עולם גדול בוגרים ג'רמי רולוף ו אודרי רולוף מכרו רשמית את ביתם בפורטלנד, אורגון.

ביתם הקודם של בני הזוג נמכר בסכום מדהים של 730,000 דולר ביום שישי, 22 ביולי, לפי רישום שנצפה על ידי בקשר. הנכס בשטח של 2,118 רגל מרובע יושב על רחוב פרטי ללא מוצא ומתגאה בארבעה חדרי שינה מסיביים ושלושה חדרי רחצה.

החדשות על המכירה הן טריות מהכותרות שהזוג קנה והתמקם בחווה משלהם. "אחרי חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… IT. IS. TIME," אמא לשלושה, 32, שיתפה את החדשות המרגשות באמצעות אינסטגרם ביוני 2022, לצד סרטון שתיעד את זמנם בחוות רולוף וביתם החדש. "קנינו חווה! ותראה מה יש בחצר האחורית שלנו כן, זה העץ שלנו."

בוגרת TLC לשעבר פירטה שהרכבות הן נושא ענק ברומן שלה לג'רמי, בן 31, והזוג לקח את זה כסימן. "אם אתה קורא את הספר שלנו (או אפילו רק מסתכל על הכריכה חחח) אתה יודע את המשמעות ששיחק הרכבת הזה בסיפור האהבה והחיים שלנו", המשיך תושב אורגון בכיתוב. "זה המקום שבו ג'ר ביקש ממני להיות חברה שלו, זה המקום שבו הוא ביקש ממני להתחתן איתו, זה המקום שבו צילמנו את התמונה לשער של ניו יורק טיימס הספר הנמכר ביותר, והוא נמצא במרחק הליכה מהרכוש של ההורים שלי."

לפני הרכישה, אודרי וג'רמי שקלו לקנות את חוות רולוף, אולם, אביו של ג'רמי, מאט רולוףבמקום זאת הוציאו לשוק 16 דונם מהנכס במאי 2022.

חודש לאחר מכן, מנחה הפודקאסט "מאחורי הקלעים" חשב על ההזדמנות שהוחמצה בסטורי ארוך באינסטגרם. "ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", כתבה אז. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

דרמת החווה גרמה לסכסוכים גדולים בתוך המשפחה בתור אמו של ג'רמי, איימי רולוףגילה ג'רמי ואחיו התאום, זך רולוףלא ביחסים טובים ומתאספים רק לימי הולדת.קישור מקור