ג'רמי, אודרי רולוף מסיבת חוות חנוכת בית: תמונות

ג'רמי, אודרי רולוף מסיבת חוות חנוכת בית: תמונות

מסיבה בחצר האחורית! אנשים קטנים, עולם גדול בוגרים ג'רמי ו אודרי רולוף ערכו מסיבת חנוכת בית בנושא חנוכת בית בחווה החדשה שלהם, וזה נראה כמו תקופה פראית וכיפית.

בני הזוג אירחו קומץ מחבריהם למפגש, שכלל עמדת חטיפים, משקאות ומשחקים תחרותיים אינסופיים. "מועדון היאכטות Redneck פורץ בבית החדש עם קצת כיף ומשחקים", כתבה אודרי את הכתובית שלה ביום שני, 25 ביולי, אינסטגרם סליל של הערב מלא הפעילות. ג'רמי אפילו לקח את הנושא לרמה אחרת לגמרי והפך את התסרוקת שלו לבורי.

"אני מצטער אבל ג'רמי הוא ROCKIN כי סגנון השיער אומג", כתב מעריץ בקטע התגובות.

אודרי שיתפה שהיא ובעלה אוהבים ליצור חוויות "מחוץ לנורמה" לחברים, למשפחה ולאהובים שלהם… שכוללת מסיבת נושא מיושן וטוב. הזוג היקר חלק את אותה תשוקה מאז שהתחילו רשמית יצאו ב-2012 והתעלמו מהיכולת לעשות את מה שהם אוהבים כמעט 10 שנים מאוחר יותר.

"אני מקווה שזו ההתכנסות הראשונה מני רבות בחווה שלנו ושזה יכול להיות מקום שבו אנשים יכולים לבוא לצחוק ולא לקחת את עצמם יותר מדי ברצינות, אבל גם מקום לשיחות עמוקות סביב מדורה עד מאוחר בלילה" קראו בתמונה של אודרי של המשתתפים נהנים מהשקיעה בסטוריז שלה באינסטגרם.

"מקום שבו יש אוכל טרי ופרחים, מקום שבו אפשר לשמוע את צלילי הטבע, מקום שבו ילדים יכולים להשתולל ומקום שבו מבוגרים יכולים לנצל את החופש הילדי הזה", הוסיפה.

בסרטון, ה ניו יורק טיימס מחברת רבי המכר נראתה מקסימה בסרבלים ובכובע משאיות ירוק של ג'ון דיר בזמן שהיא אירחה את המשחקים עם מגפון בידה. האורחים כולם השתתפו באופן מלא באתגרים שכללו מירוצי אבובים, מירוצי שקי תפוחי אדמה, הטלת בלוני מים וביר פונג.

משתמשי אינסטגרם הציפו את מדור התגובות ואמרו כמה כיף המסיבה נראתה ואפילו הביעו שחוו את ה-FOMO הגדול. "לא יכול להפסיק לצפות – מצחיק", הגיב מעריץ בעוד אחר כתב, "זה ממש נראה כמו הזמן הכי טוב!!! איזה זכרונות נהדרים!!"

כוכבי הריאליטי לשעבר חשפו שהם קנו את החווה החדשה שלהם ביוני 2022, עם זאת, בקשר דיווח על הרכישה ימים ספורים לפני כן. לבית, שהם קנו לפני ביתם בפורטלנד, אורגון, שנמכר ב-730,000 דולר ביולי, יש ערך סנטימנטלי למשפחתם, שכן גב הרכבת שוכן בחצר האחורית שלהם. אבני דרך ענקיות כמו ג'רמי ואודרי הופכים לזוג והשניים מתארסים התרחשו במקום המדויק במהלך הימים הראשונים של מערכת היחסים שלהם.

"יש לנו הרבה עבודה לעשות כדי להגשים את החזון שלנו, אבל ג'ר ואני נרגשים לקבל סוף סוף קצת מקום ללכלך את הרגליים (תרתי משמע) ולהביא למציאות את החלומות שלנו על שימוש באדמה", היא כתבה. הודעת יוני.

המשיכו לגלול כדי לראות את מסיבת חנוכת הבית שלהם!קישור מקור