ג'רמי ווולו, התמונות החמודות ביותר של ג'ינגר דוגר: ראה תמונות מקסימות

ג'רמי ווולו, התמונות החמודות ביותר של ג'ינגר דוגר: ראה תמונות מקסימות

איזה זוג! Jinger Vuolo (לבית דוגאר) ובעל ג'רמי ווולוהרומנטיקה הסוערת של כבשה את מעריצי TLC בסערה. הזוג – שהוצג לראשונה על ידי אחותו של ג'ינגר, ג'סה סיוואלד (לבית דוגאר) ובעל בן סיוואלד בשנת 2015 – מרותקים זה לזה מאז שנפגשו.

"במשך שאר אותה שנה, הייתי מבקר בסיוואלדס מדי פעם ויש לי הזדמנות ליצור אינטראקציה עם כל הדוגארים ולהכיר קצת את ג'ינגר. עם זאת, רק חודשים לאחר מכן התחלתי להתפלל על האפשרות להמשיך לקשר איתה", נזכר ג'רמי בפוסט בבלוג ביוני 2016, בו אישר את חיזוריהם.

למרות שג'ינגר כתבה שהיא "מעולם לא הרגישה משיכה כה חזקה לאף אחד" בספר הזיכרונות של בני הזוג משנת 2021, התקווה שאנו מחזיקיםשחקן הכדורגל המקצועי לשעבר ציין שהניצחון על הפטריארך המשפחתי ג'ים בוב דוגר לא הגיע בקלות.

"זה היה אינטנסיבי, אבל למעשה הייתי די להוט למלא את זה ולהגיד, 'בסדר, תראה, זו הזדמנות טובה עבורם להכיר אותי", אמר הכומר. Us Weekly באפריל 2021 של מילוי שאלון בן 50 עמודים לפני שחיזרו אחרי ג'ינגר. "זה קשה למר דוגאר, בנאדם. יש לו את כל הבנות האלה [and] כל החבר'ה האלה מסתובבים. אני חושב שאם היו לי את כל הבנות האלה, כנראה שגם אני הייתי מביא מסמך".

הזוג הודיעו על אירוסיהם ביולי 2016 – חודש אחד בלבד לאחר שפרסמו את החיזור שלהם – ו קשרו את הקשר בטקס רומנטי בארקנסו בנובמבר של אותה שנה.

ה גדל דוגאר המחברת ציינה את יום הנישואים הראשון שלהם עם א מחווה מתוקה באינסטגרם בזמנו, וכתב, "עברה שנה מהיום שבו אמרנו 'אני כן'… זו הייתה השנה הטובה בחיי! ג'רמי, הראית לי אהבה כזו שהיא מדהימה מדי בשביל מילים. בין אם אנחנו מדברים, יוצאים להרפתקה ביחד או פשוט עושים חיי יום-יום ביחד – אני מוקיר כל רגע איתך!"

לשעבר סומך על כוכבים הפתיעו מעריצים לאחר שהודיעו שהם בהריון עם ילדם הראשון בינואר 2018. הם קיבלו את פני בתם, פליסיטי ניקול ווולוביולי אותה שנה, ועבר ללוס אנג'לס ב-2019 לפני כן מברכים את בתם השנייהEvangeline Jo Vuolo, בנובמבר 2020.

"ההחלטה הזו לעבור ללוס אנג'לס התקבלה בזמן שדיברנו על ההחלטה בשבילי להמשיך בהכשרה תיאולוגית", הסביר ג'רמי באוקטובר 2019 סומך על לְקַצֵץ. "החיים עבורנו הם תמיד הרפתקה."

בנוסף לבניית משפחתם והמעבר לחוף המערבי, בני הזוג שיתפו פעולה במספר רב של פרויקטים ומאמצים מאז שנישאו, כולל אירוח של הפודקאסט של "התקווה שאנו מחזיקים" יחד, כתיבת ספר זיכרונותיהם התקווה שאנו מחזיקים וספר ילדים אתה יכול לזרוח כל כך בהיר! ועוד.

המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות החמודות ביותר של ג'רמי וג'ינגר ווולו לאורך השנים!קישור מקור