ג'רמי ווולו מטיח את "הצבוע" ג'וש דוגר לאחר משפט פורנו ילדים

ג'רמי ווולו מטיח את "הצבוע" ג'וש דוגר לאחר משפט פורנו ילדים

סומך על אלום ג'רמי ווולו הטיח ב"צבוע מתעלל" ג'וש דוגר לאחר גזר דין משפט פורנו בילדו במהלך הודעה ארוכה דרך YouTube ביום שלישי, 21 ביוני.

"גיסי יעמוד יום אחד לפני ה [judgment] של ישו וצריך לתת דין וחשבון על מעשיו – ואני חושש עבורו… אם אתה מנצל את הפגיעים לרווחתך, אתה צריך להיות מבועת", בעלה של ג'ינגר דוגר34, אמר במהלך הסרטון בן 17 הדקות שכותרתו "שלוש אמיתות".

"חייו של ג'וש הוכיחו את עצמם כצבועים. חיים אחד בציבור, וחיים אחד בפרטיות", הוסיף בוגר ה-TLC, והתחנן לגיסו "לחזור בתשובה" ו"לחבק את צדקת בית המשפט".

בעוד ג'רמי אמר שהוא מקווה שג'וש "יתנסה" בתשובה, הוא הוסיף, "אני חושש שזה עדיין לא נראה."

ג'וש נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים בדצמבר 2021. חמישה חודשים לאחר מכן, במאי 2022, נידון כוכב הריאליטי המושפל ל-151 חודשי מאסר על פשעיו, מה שמשתווה ל-151 חודשי מאסר בפועל. בין 12 ל-13 שנים מאחורי סורג ובריח.

למרות שהכומר אמר לג'וש "אפשר לסלוח", הוא הודה שיש "להעניש את הפשעים שלו".

"לעיתים קרובות השטן לובש חליפה ועניבה," אמר ג'רמי. "לישוע לא היה זמן, לא היה אהדה למנהיגים מתעללים שטרפו את הפגיעים".

נראה שג'רמי גם הציל בעדינות את אשתו של ג'וש, אנה דוגר. אמא לשבעה כתבה א מִכְתָב לשופטת בבקשה להקל על בעלה, שלדבריה היא מסתמכת עליו ל"תמיכה כלכלית, רגשית ופיזית", לפני גזר דינו. אבא של אנה, מייקל קלרכתב גם מכתב התומך ב"דמותו" של חתנו.

"חזרה בתשובה אמיתית היא לא לבקש סלחנות, בידיעה שמה שמגיע לו הוא עונשו הנצחי של אלוהים", הסביר ג'רמי בסרטון שלו. "חזרה בתשובה אמיתית אינה עוסקת במוניטין, בקרת נזקים או ביציאה מהקרס".

ג'רמי אינו בן משפחת דוגר היחיד שפרסם הצהרה ארוכה המפרטת את מחשבותיו לגבי גזר הדין של ג'וש. זמן קצר לאחר המשפט, ג'יל ו דריק דילארד שיתפו את תגובתם.

"עד עכשיו, הוא עדיין לא קיבל דין וחשבון במידה הדרושה כדי לגרום לשינוי בדפוס ההתנהגות המסוכן שלו", נכתב בהצהרה המשותפת של הבעל והאישה. "זה מצער, אבל נראה שלג'וש יהיה פוטנציאל לשיקום עד כדי כך שיוכל לחיות בבטחה בחברה שוב."

הם הוסיפו, "אני מקווה שג'וש באמת יכול להתחיל לקבל טיפול ולהתחיל לעבוד לקראת אורח חיים שבו יש פחות סיכוי שהוא יפגע מחדש. אם לא סתם, המוניטין של המקרה הזה תרמה בתקווה להרתעת עבריינים פוטנציאליים ותעזור להגן על ילדים על ידי הקטנת הביקוש ל-CSAM".

קישור מקור