ג'רמי ווולו נראה בלתי ניתן לזיהוי עם גזרת באז חדשה: תמונה

חדש 'עשה! סומך על אלום ג'ינגר דוגרבעלה של, ג'רמי ווולומנדנדת תסרוקת חדשה.

אב לשניים, 34, שחולק את הילדים פליסיטי ואוונג'לין עם ג'ינגר, 28, שיתף תמונה של גזרת הבאז הרעננה שלו וזקן העבות שלו באמצעות סטוריז באינסטגרם בשבת, 2 ביולי. ג'רמי היה כולו חיוך בעודו מחזיק בגדיית כדורגל של מתיאס אוג'לה. אליו על ידי הספורטאי. "אוהב אותך אחי", כתב כוכב ה-TLC לשעבר, שנהג לשחק כדורגל בעצמו. "תודה על החולצה."

באדיבות ג'רמי ווולו/אינסטגרם

הפוסט זעזע את המעריצים מכיוון שזו הייתה הפעם הראשונה שג'רמי הופיע ברשתות החברתיות עם המראה החדש שלו. מנחה הפודקאסט של "התקווה שנחזיק" בדרך כלל מתאפיינת בשיער מלא ומעוצב וזקן קל.

לפני שג'מרי הציג את המראה החדש שלו, התיאולוג היה קולני מאוד לגבי אחיו המושפל של ג'ינגר, ג'וש דוגר. למעשה, ב-21 ביוני, ג'רמי קרא לג'וש, בן 34, על היותו "צבוע מתעלל" באמצעות YouTube.

אב לשבעה ילדים נמצא לאחרונה אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים ונידון ל-151 חודשי מאסר, המשווים בין 12 ל-13 שנים מאחורי סורג ובריח.

"גיסי יעמוד יום אחד לפני ה [judgment] של ישו וצריך לתת דין וחשבון על מעשיו – ואני חושש בשבילו… אם אתה מנצל את הפגיעים למען הרווח שלך, אתה צריך להיות מבועת", אמר ג'רמי במהלך סרטון בן 17 דקות שכותרתו "שלוש אמיתות."

בעוד המטיף אמר שהוא מקווה שג'וש "יתנסה" בתשובה, הוא הודה שיש "להעניש" בפשעיו של גיסו והתחנן בפני דוגר הבכור "לאמץ את צדקת בית המשפט".

ג'רמי גם הגביר בעדינות את אשתו של ג'וש, אנה דוגר, בסרטון. האם לשבעה ילדים כתבה בעבר מכתב לבית המשפט וביקשה מהשופט להקל בכל הנוגע לגזר הדין של בעלה.

"חזרה בתשובה אמיתית היא לא לבקש סלחנות, בידיעה שמה שמגיע לו הוא עונשו הנצחי של אלוהים", הסביר ג'רמי בהמשך הסרטון שלו. "חזרה בתשובה אמיתית אינה עוסקת במוניטין, בקרת נזקים או ביציאה מהקרס".

קישור מקור