ג'רמי רולוף ואשתו אודרי קידס: ילדי 'LPBW' Alum

משפחה מאושרת! אנשים קטנים, עולם גדול בוגרים ג'רמי ו אודרי רולוף הם הורים לשלושת ילדיהם המקסימים – אמבר, בודה ורדלי. למד על המשפחה שלהם למטה!

מי הם הילדים של ג'רמי ואודרי רולוף?

ג'רמי ואודרי התחילו לצאת בשנת 2012 ויצאו במעבר שנתיים לאחר מכן בספטמבר 2014. הזוג, שתמיד דיבר על ההתרגשות שלהם להקים משפחה, קיבל את בנם הראשון, בתם אמבר ג'ין, בספטמבר 2017. אודרי ילדה לתינוק מס' 2, הבן בודה נייט, בינואר 2020. הם הרחיבו שוב את הגידול שלהם בנובמבר 2021 עם הגעתו של בנם ראדלי נייט.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

מה המשמעות של שמות הילדים של ג'רמי ואודרי רולוף?

לילדי הזוג TLC לכולם יש שמות מאוד ייחודיים, וההורים הסבירו את השיקול הזהיר שהם נקטו בכינוי של כל ילד.

עבור בתם, אודרי חשפה שלאש תפקיד משמעותי במערכת היחסים שלה ושל ג'רמי, שכן הם ישבו ליד מדורה ודנו בתקוותיהם להקים משפחה ביחד. היא גם תיארה את גחלת האש כ"זוהרת, מתמשכת… נאמנה", בדיוק כמו הילדה הקטנה שלה.

באשר לשמה האמצעי של אמבר, ז'אן היא הדמות הראשית ב"ספר האהוב על בני הזוג". רחמים חמורים. "זה היה הספר שעודד את ג'רמי לרדוף אחריי בסבלנות ובהתמדה", הסבירה אודרי בעבר באמצעות אינסטגרם. "קראנו את זה ביחד כשיצאנו. אנחנו קוראים אותו כל שנה מאז. ג'רמי משתתף שבע פעמים השנה!"

לשמו של בודה יש ​​משמעות מרובדת. מלבד היותו מוגדר כ"שליח", זה גם משחק על שם הנעורים של אודרי.

"אנו מתפללים שהבודה שלנו תהיה שליח הבשורה. שחייו יהיו מסר של תקווה, אמת ואהבה לרבים", הסבירה האמא הגאה באינסטגרם. "השם שלו הוא קריצה לשם הנעורים שלי 'בוטי' מבוטא 'בו-טי', כדרך לכבד את הצד שלי במשפחה. שמו האמצעי 'ג'יימס' הוא שם משפחה בצד של רולוף. לג'רמי, לאבא שלו, לסבא שלו ולסבא רבא שלו יש לכולם את השם האמצעי ג'יימס".

אולי הכי ייחודי, שמו של בנם ראדלי הוא ממקור אנגלי ופירושו "אחו אדום" בעוד נייט הוא שם שפירושו בדרך כלל "לוחם", לפי Babynames.com.

האם לג'רמי ואודרי יהיו עוד ילדים?

בזמן ש אהבה יצירתית לסופרים יש ידיים מלאות בשלושה ילדים קטנים, סיפרה אודרי בעבר Us Weekly שהיא וג'רמי "תמיד אמרו שאנחנו רוצים שתהיה לנו משפחה גדולה". בהתחשב בג'רמי יש שלושה אחים ואודרי היא אחת משלושה ילדים, ייתכן שלצמד יהיו עוד ילדים קטנים בהמשך הדרך.

בהיותה אמא ​​עסוקה, אודרי הודתה שלמדה הרבה על "חסד" דרך האמהות. "אני יכולה להיות די קשה עם עצמי, והאימהות מלמדת אותי לתת לעצמי חסד ברגעים שבהם אני מרגישה לא מצוידת, לא מוכנה, או כאילו אני לא עומדת במדד", היא חשפה בהודעה ארוכה דרך אינסטגרם. "בימים שבהם אני מגלה שלא עשיתי משהו שנראה שכולם עושים, חסד. כשהאידיאלים שלי לא מתאימים למציאות, חסד. כשאני המומה מכל המחקרים הסותרים על בעיות הכפתורים החמים, חסד".

קישור מקור