'דארסי וסטיסי' בן דוד שאנון: ג'וב, בעל, ילדים

במהלך עונה 3 של דארסי וסטיסיהמעריצים היו המומים לגלות ש-TLC בוגרים דארסי סילבה ו סטייסי סילבה היה קשר ל-NBA בבן דוד שאנון אלן (לבית ווקר וויליאמס). אבל מי בן משפחתם המפורסם? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על בן דודה של האחות סילבה שאנון, בעלה ריי אלן ועוד.

מי היא בת דודתם של דארסי וסטיסי שאנון אלן?

שאנון היא שחקנית, ידועה בתפקידיה ב מבולבל, קרב בנות ו עיר המאה. תושב פלורידה הוצג בספין-אוף במהלך עונה 3 לאחר שנחשף כי התאומים שמים את עיניהם על עיצוב לשבוע השחייה של מיאמי.

"גדלנו יחד בקונטיקט", חשפה סטייסי במהלך פרק בינואר 2022. "היינו אוכלים לינה ופשוט מסתובבים עם כל בני הדודים האחרים שלנו, היינו מאוד קרובים וכולנו התחתנו, והיו לנו ילדים בערך באותו זמן."

באדיבות שאנון אלן/אינסטגרם

לסטייסי ולדארסי יש קשרים עם קייפ ורדה – שהם איים מול חופי מערב אפריקה – מאביהן מייקל סילבההצד של המשפחה. אחותו של מייקל היא אמו של בן דודם שאנון, מה שהופך את שאנון, דארסי וסטיסי לבני דודים ראשונים.

מיהו בעלה של שאנון ריי אלן?

עוד אחת מהטענות של שאנון לתהילה היא בעלה, שחקן כדורסל מקצועני לשעבר, ריי אלן.

שחקן ה-NBA בדימוס הוא ספורטאי מוכשר ביותר, משחק 18 עונות, ונחשב לאחד מקלעי השלוש הגדולים ביותר, על פי רשימת הליגה של ניקוד בכל הזמנים מנהיגים.

"היא ובעלה, ריי, הם אילים בפני עצמם", הראשון ארוס 90 יום: לפני 90 הימים אלום פרץ על בן דודה. "הם כמו הפאוור קאפל האולטימטיבי."

שאנון וריי, נשואים מאז 2008, חולקים חמישה ילדים. בני הזוג חגגו לאחרונה 14 שנות נישואים באוגוסט 2022.

"ואחרי כל השנים האלה, אני עדיין לא מאמינה שאוכל לאהוב אותך", שאנון באמצעות אינסטגרם לצד אוסף תמונות רומנטיות. "לנצח זה לא מספיק זמן… יום נישואין שמח, מותק. אני אוהב אותך. xx השאן שלך."

מה התפקיד של שאנון אלן?

מלבד היותה שחקנית, היא גם יצרה רשת מזון מהיר בריאה. החברה שלה, Grown, מציעה "100 אחוז מזון מהיר אורגני המורכב ממרכיבים מקומיים וברי קיימא ללא GMO, חומרים משמרים, הורמונים או סוכר מעובד", אמר היזם בראיון באוגוסט 2018 עם טיול תרבות.

מה השווי הנקי של שאנון אלן?

לשנון ולבעלה ריי יש שווי נקי מוערך של 180 מיליון דולר, לפי מספר מקורות.

קישור מקור