דארסי וסטיסי עונה 4: קאסט, טריילר, תאריך בכורה

דארסי וסטיסי עונה 4: קאסט, טריילר, תאריך בכורה

הם חזרו. ארוס בן 90 יום אחים דארסי סילבה ו סטייסי סילבה חוזרים ל-TLC לעונה 4 של סדרת הריאליטי הספינאוף שלהם, דארסי וסטיסי. המשיכו לקרוא את כל מה שאנחנו יודעים על העונה הקרובה: צוות שחקנים, טריילר, תאריך בכורה ועוד.

מה קרה בטריילר של "דרסי וסטיסי" עונה 4?

עונה 4 של סדרת TLC מתעצבת להיות העונה הדרמטית ביותר עד כה כשהאחיות מתחילות את חייהן החדשים בפלורידה.

בעוד סטייסי ובעלה פלוריאן סוקאג' לתכנן את טקס החתונה האקסטרווגנטי שלהם, יליד אלבניה מזמין את חברו הטוב ביותר לבקר במיאמי. עם זאת, מסתבר שהבת שלו הייתה במקרה ארוסתו לשעבר של דארסי, גאורגי רוסב.

"במיאמי אין לי שום דבר חברים [sic]", אומר פלוריאן למפיקים באולם וידוי. "תודה לאל, החבר הכי טוב שלי מגיע, האקס של דארסי, ג'ורג'י. תהיה לה בעיית אמהות גדולה".

פלוריאן צדקה בבירור, שכן דרסי נראית מתפוצצת על האקס שלה במהלך בילוי לילי לפני היציאה מהטרקלין. הוויכוח רתח לכאורה למערכת היחסים של האחיות כשהשתיים נראו יושבות לקפה לפני שסטייסי יצאה החוצה בסערה.

"אתה עדיין מיס חף מפשע, נכון?" דרסי שאלה את אחותה, אשר הגיבה בכך שכינתה את התאומה שלה "מגעיל".

"אני לא רוצה שום קשר איתך," אמרה סטייסי כשיצאה מבית הקפה. "זה הקרב הכי גרוע שהיה לי ולדרסי אי פעם ואני לא בטוח מה יידרש כדי לעבור את זה".

נראה שהשניים התפייסו מאז כשדרסי עמדה לצד אחותה כשהיא ופלוריאן קשרו את הקשר בטקס חתונה מפואר בקונטיקט בנובמבר 2022.

מלבד המריבה בין האחים, המעריצים יצפו בדארסי חוזר לסצנת ההיכרויות לאחר שנפגש עם שדכן במיאמי.

"אני מצפה לפגוש את הגברים המדהימים האלה", היא התוודתה בפני המפיקים. "טיפוסים שונים, גילאים שונים. אבל יחד עם זאת, זה קצת מפחיד כי זה הלב שלי שאני שם על הקו. אבל אני צריך להתמודד עם הפחדים שלי, לחזור על הסוס הזה ולרכב עליו בטירוף".

מי בקאסט החוזר של "דרסי וסטיסי" עונה 4?

מלבד התאומים והאחרים המשמעותיים שלהם, מעריצים כבר הוצגו בעבר עם הוריהם של דארסי וסטייסי, מִיקרוֹפוֹן ו ננסי סילבה, כמו גם בנותיו של דארסי, אניקו ואספן בולוק. אמנם לא ברור אם בני משפחתם יופיעו בעונה הקרובה, אבל בהחלט לא תהיה מחסור בדרמה.

מתי יוצאת עונה 4 של 'דארסי וסטיסי' בבכורה?

העונה הרביעית המצופה מגיעה כמעט שנה לאחר שעונה 3 נסגרה במרץ 2022. עונה 4 תעלה לראשונה ב-TLC ביום שני, 23 בינואר, בשעה 20:00 ET.

קישור מקור