דוג'ה חתול, נואה שנאפ טיקטוק ריב על ג'וזף קווין הסבר

איכס! זוכה פרס גראמי דוג'ה חתול ו דברים מוזרים שַׂחְקָן נועה שנאפ נקלע לריב מבולגן של TikTok לאחר שחלק הודעות DM פרטיות בינו לבינה בגלל האהבה שלה על השחקן שלו ג'וזף קווין. מכיוון שהדברים בין דוג'ה לנואה נעשו דרמטיים ממש מהר, חלק מהמעריצים מבולבלים מה באמת קרה ביניהם.

המשיכו לקרוא כדי לגלות מה קרה בין דוג'ה קאט ונואה שנאפ ב-TikTok.

ציוצים של דוג'ה חתול על ג'וזף קווין

יותר מחודש לפני מצב ה-TikTok שלהם, Doja Cat הביעה בפומבי את אהבתה לג'וזף, שהצטרף לצוות השחקנים של סדרת נטפליקס המצליחה בעונה 4.

"ג'וזף קווין בסדר גמור [sic]," היא צייץ בטוויטר ב-30 במאי.

Shutterstock (3)

נח שנאפ מפרסם DM פרטיים מאת Doja Cat

ביום רביעי, 6 ביולי, נח שיתף סרטון שנמחק מאז דרך חשבון ה-TikTok שלו ובו חילופי DM בינו לבין האמן "החבר הכי טוב".

"נוח אתה יכול להגיד ליוסף להמו [sic]", כתב דוג'ה לשנאפ בהודעות הפרטיות שלהם באינסטגרם, לפני ששאל, "חכה לא. האם היה לו בן זוג [sic]?"

לאחר מכן נועה אמרה לה, "LMAOO תגלוש להודעות ה-DM שלו," והיא ענתה, "אני בטוחה שהוא [Instagram] או טוויטר. אין לו DM להחליק בו".

לאחר שזמרת "תנשק אותי עוד" אמרה לשחקן שהיא לא מוצאת את חשבונות המדיה החברתית שלו, נח הגיע בשבילה על ידי שיתוף העמוד של יוסף.

"בדיוק כאן, גברתי," הוסיף נוח בהודעתו.

Doja Cat טורחת בסרטון ה-TikTok של נואה "לא מודע לחברה".

כשהבחין שנואה פרסם את השיחה שלהם ב-TikTok, דוג'ה הטיח בו בסרטון אינסטגרם לייב למחרת.

"העובדה שהאדם הזה, שנוח עשה את זה, הלך ופרסם שיחה פרטית ביני לבינו היא כל כך לא מודעת מבחינה חברתית ומטורפת", אמרה ביום חמישי, 7 ביולי, לפי ניוזוויק.

היא המשיכה, "כאילו, זה כמו נחש גבולי. זה כמו, סמור ס-ט. וכאילו, אני לא אומר שזה מקיף את כל האישיות שלו. נח הוא לא כמו ההגדרה, כמו שלא הייתי מדמיין שהוא כזה. אולי הוא?"

עם זאת, דוג'ה גם ציינה שנואה רק בת 17, ושהיא מבינה את ה"טעויות" שבני נוער יכולים לעשות.

"קודם כל, בוא ננסה להיות רגועים בקשר לזה," היא אמרה. "למען ההגינות זה, כמו, ילד. אני לא יודע בן כמה הוא, אבל הוא אפילו לא עבר, כמו, 21", והוסיפה שהיא ניסתה להיות "סופר הוגנת" בחוויה הקשה הזו. "כשאתה כל כך צעיר, אתה עושה טעויות. אתה עושה s-t מטומטם, אתה אומר מטומטם s-t. אתה משפר מערכות יחסים עם אנשים. אתה עושה טעויות כמו שאתה משער[d] כדי שתדעו לא לעשות את זה בעתיד… עשיתי את חלקי ב-f-k-ups כדי שלא אעלה שוב."

נוח לא הגיב בפומבי להצהרה של דוג'ה.

נציג של נוח לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.



קישור מקור