דודתה של כריסטין חושבת שג'אנל עזבה את קודי

דודתה של כריסטין חושבת שג'אנל עזבה את קודי

ממשיך הלאה? נשות אחות כוכב כריסטין בראוןדודה של קריסטין דקר מספר בקשר שהיא מאמינה ג'נל בראון שמאלה קודי בראון "לפני הרבה זמן", בראיון וידאו בלעדי.

"באשר לכל מערכת יחסים, כל נישואים נוגעים, אני חושב [Janelle’s] דומה ל- Meri [Brown]המצב שבו היא פשוט נשארת בנישואים שהם לא באמת נישואים", אומרת קריסטין על מערכת היחסים של ג'אנל עם הפטריארך הפוליגמי. "אני לא חושב שהיו להם נישואים הרבה זמן, הרבה זמן. זה פשוט אפלטוני".

קריסטין – שמסייעת דרכה לנפגעי פוליגמיה מלכ"ר קואליציית Second Choicesממשיך, "זה די ברור שהם באמת לא היו ביחד הרבה זמן, לפחות מבחינת נישואים."

קריסטין ממשיך ומסביר שבדת שלהם – ה Apostolic United Brethren (AUB), שהיא כת פונדמנטליסטית מורמונית – "גרוע יותר לגברים להתגרש מנשותיהם," מאשר לאישה להחליט לעזוב.

"בגלל זה [Kody] רוצה שיעזבו", היא טוענת. "אם הם מתכוונים, אם הם מוציאים אותו החוצה, אז הם מביטים בזלזול הרבה יותר גרוע. קודי חייב להביא אותם [leave on their own]."

ה חמישים שנה בפוליגמיה המחברת חולקת את מחשבותיה בקשר ימים ספורים לאחר שהשמועות הסתובבו שג'אנל עזבה את קודי כמעט שנה לאחר שאשתו השלישית, כריסטין, בת 50, הודיעה על פרידתה מהפטריארך הפוליגמי של המשפחה. הספקולציות החלו לאחר שבתם של קודי וכריסטין גוונדלין רמזה לכאורה על הפיצול של ג'אנל וקודי מאז נמחק TikTok Live עם חברתה שרה.

"אז רק רובין, מרי וקודי ביחד?" שאלה שרה. גוון, 21, השיבה, "כן. ימין? אני חושב."

קודי, 53, התחתן כחוק עם אשתו הראשונה מרי בראון51, בשנת 1990. הוא התחתן רוחנית עם האישה השנייה ג'אנל, 53, בשנת 1993. לאחר מכן התחתן רוחנית עם אשתו הרביעית רובין בראון בשנת 2010, אך התגרש ממרי כדי שיוכל להינשא באופן חוקי עם רובין בשנת 2014 כדי לאמץ את שלושת ילדיה מנישואים קודמים. לאחר גירושיו מכריסטין, קודי נשאר נשוי רוחנית למרי וג'אנל וכן נשוי כחוק לרובין.

עם זאת, לפירוד של קודי וכריסטין הייתה השפעה שלילית על נישואיו של קודי עם ג'אנל. קודי פתח על מצב מערכת היחסים שלו עם אשתו השנייה במהלך יום ראשון, 20 בנובמבר, פרק של נשות אחות.

"אני מתחנן לג'אנל למערכת יחסים קרובה יותר", אמר קודי, בן 53, והוסיף כי הוא תמיד רצה שארבעת נשותיו "יקיימו יחסים קרובים".

“אני במקום מאוד פגיע ואם אני חוצה קו, האם היא תחצה עוד קו? וסוג זה של ציניות נובעת, אני חושב, מהתנתקות של 20 שנה בנישואי רבים ומעזיבה של כריסטין", אמר כוכב הריאליטי בכתב וידוי. "אני לא חושב שג'אנל או אני כנים או מציאותיים במערכת היחסים הזו כשאנחנו מתקשרים אחד עם השני על הדברים האלה", הוסיף קודי, ואמר שהוא מרגיש שג'אנל "דוחה" אותו ו"בוחר שיהיה לו [relationship] עם כריסטין" במקום זאת.

כריסטין וקודי הודיעו על פרידתם בנובמבר 2021 לאחר יותר מ-25 שנות נישואים.

"קודי ואני התפרקנו ועשיתי את ההחלטה הקשה לעזוב", מבשלת עם רק כריסטין המארח ששותף באמצעות אינסטגרם באותו זמן. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

נציגי קודי וג'אנל לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור