דיג'יי "אלן דג'נרס" סטיבן בוס מת בגיל 40

Stephen "tWitch" Boss, שהיה ידוע בעיקר בתור התקליטן ב- המופע של אלן דג'נרסנפטר בגיל 40, בקשר יכול לאשר.

הכוריאוגרף והמוזיקאי מת בבית מלון/מוטל ביום שלישי, 13 בדצמבר, בקשר אושר באמצעות הרישומים המקוונים של החוקר הרפואי במחוז לוס אנג'לס.

TMZ היה הראשון לדווח על החדשות. למרות שסיבת המוות שלו עדיין לא ידועה, הרשת מדווחת שהוא מת על ידו חשד להתאבדות.

מקורות אכיפת החוק אמרו לרשת כי אשתו של בוס, אליסון הולקר, נתקל בתחנת LAPD ב-13 בדצמבר והסביר בטירוף שבוס עזב את ביתם בלי המכונית שלו. היא ציינה שההתנהגות לא הייתה אופי עבורו.

זמן קצר לאחר מכן הוזעקה המשטרה לזירת הירי שהתרחש במלון בלוס אנג'לס. בוס נמצא מת מפציעת ירייה לכאורה.

נציגי הבוס לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

הוא הותיר אחריו הולקר והילדים שלהם מדוקס וזאיה. בינתיים, בוס היה גם אבא חורג לבתו הבכורה של הולקר, ווסלי, ממערכת יחסים קודמת.

בוס והולקר קשרו את הקשר ב-2013, בזמן שהם חגגו את יום השנה ה-9 שנים שלהם ב-10 בדצמבר. "זה יום השנה ה-9 שלנו!! לא יכולתי להיות אסיר תודה יותר לחגוג את היום הקסום המושלם הזה!!!” הולקר כתב באמצעות אינסטגרם לצד סרטון מיום חתונתם. "אומרים כן ל @sir_twitch_alot הייתה אחת ההחלטות הטובות ביותר שעשיתי בחיי!! אני מרגישה כל כך מבורכת ואוהבת!! אני אוהב אותך מותק ולעולם לא אקח אותך או את האהבה שלנו כמובן מאליו! אני אוהב אותך."

גם יליד אלבמה חלק א הוֹקָרָה לאשתו ביום השנה שלהם, וכותב, "יום נישואין שמח אהובתי".

גרגורי פייס/שטרסטוק

"בלב הכי כבד אני חייבת לשתף את בעלי סטיבן שעזב אותנו", אמר הולקר, בן 34, בהצהרה ל אֲנָשִׁים ביום רביעי, 14 בדצמבר. "סטיבן האיר כל חדר שאליו נכנס. הוא העריך את המשפחה, החברים והקהילה מעל הכל ומנהיגות באהבה ואור הייתה הכל עבורו. הוא היה עמוד השדרה של המשפחה שלנו, הבעל והאב הטובים ביותר והשראה למעריציו".

"להגיד שהוא השאיר מורשת יהיה אנדרסטייטמנט, וההשפעה החיובית שלו תמשיך להיות מורגשת", המשיכה. "אני בטוח שלא יעבור יום שלא נכבד את זכרו. אנו מבקשים פרטיות בתקופה הקשה הזו עבורי ובמיוחד עבור שלושת ילדינו”.

הולקר סיכמה את ההצהרה שלה בהודעה לבוס. "סטיבן, אנחנו אוהבים אותך, אנחנו מתגעגעים אליך, ואני תמיד אשמור לך את הריקוד האחרון", אמרה.

בוס היה ידוע בעיקר בזכות התקליטן אלן דג'נרסתוכנית יום, שאותה החל לעשות בשנת 2014. לאורך כל תקופתו בתוכנית, בוס קיים באופן קבוע אינטראקציה עם דג'נרס, 64, ואורחיה, בעוד הוא אף מילא את תפקידו מדי פעם כמארח עד שהתוכנית הסתיימה ב-2022. בשנת 2020, המנחה קידם אותו להיות מפיק בפועל בתוכנית.

לפני תפקידו בתוכנית האירוח, בוס התחרה אז אתה חושב שאתה יודע לרקוד ב-2008 וסיים את העונה כסגנית האלופה. בנוסף, שיחק בסרטים כולל Step Up 3D, Step Up Revolution ו מג'יק מייק XXL וכיכב אורח בתוכניות הטלוויזיה Bones, Drop Dead Diva, Love, Modern Family ו צעיר ורעב.

בוס שימש גם כמארח לכמה מבצעים, כולל חתונות האגדות של דיסני בדיסני+ לצד הולקר.קישור מקור