דיוויד ואנני טובורובסקי קונים בית באריזונה

ארוס בן 90 יום כוכבים דוד ו אנני טובובסקי רכש בית מדהים בפונטיין הילס, אריזונה, על פי שטר שהושג בלעדית על ידי בקשר.

כתב האחריות הרשום אך ורק תחת שמו של יליד תאילנד מציג מחיר רכישה של 550,000 דולר. הבית העירוני בן 4 חדרי השינה, שניים וחצי חדרי האמבטיה, המגיע לשטח מדהים של 2,219 רגל מרובע, כולל תקרות גבוהות של 20 רגל, מוסך לשתי מכוניות ובריכה קהילתית.

תוכנית הקומה הפתוחה מדגישה מטבח עם גימור שחור, משטחי גרניט ואי. הבית בן 2 הקומות מתהדר גם בסלון מרווח, צבוע אדום, עם אח. באשר לחדר השינה העתידי של דיוויד ואנני, הוא מארח ארון גדול עם אמבט ג'קוזי מפואר.

ה שיחת כריות כוכבים נתקלו בעיר החדשה שלהם במהלך המגיפה כאשר אנני, בת 25, קנתה מכונת תפירה ולקחה על עצמה להכין מאות מסכות עבור העובדים בקו החזית.

"רוקח מקומי שלח לי הודעה דרך אינסטגרם ואמר, 'תוכל להביא כמה מסכות לכאן?' אז נסעתי מהעיר העתיקה לפונטיין הילס והתאהבתי", סיפר דייוויד, בן 53. The Fountain Hill Times בראיון שפורסם ב-6 במאי.

בני הזוג התגוררו בעבר בדירה בסקוטסדייל, אריזונה. נראה שבמשכן החדש שלהם יהיה די והותר מקום אם הם ירחבו את משפחתם, כשהם חיפשו להפוך לאפוטרופוסים של אחיה בן ה-14 של אנני, ג'ורדן, ובת דודתה בת ה-16, אמבר, מתאילנד. דיוויד ואנני תיעדו את מסעם לארץ הולדתה של אנני כדי לעזור לאמבר וירדן לעבור את תהליך ויזת הסטודנט בספין-אוף שלהם, דיוויד ואנני: אחרי 90 הימיםשהוקרן בבכורה בינואר 2022. לרוע המזל, במהלך הגמר ששודר בפברואר 2022, נודע להם כי אשרות הסטודנט של הנער נדחו, אך הזוג נשבע לא לוותר ולהמשיך לנסות לשנת הלימודים הבאה.

תמונה באדיבות אנני טובורובסקי/אינסטגרם

באשר לשאלה האם בני הזוג ירצו ללדת ילדים ביולוגיים משלהם, אמרה אנני בווידוי שלה על הספין-אוף, "חשבתי, אני רוצה ללדת, אבל כרגע, אני לא בטוחה".

דיוויד הוסיף, "אני לא יכול ללדת יותר ילדים לבד, אלא אם כן יש לי היפוך כריתת כלי הדם".

ה ארוס בן 90 יום בוגרים עשו דרך ארוכה מאז ימיהם בעונה 5 של הזיכיון. למרות פער גילאים של 24 שנים, בני הזוג התארסו רק 10 ימים לאחר שהכירו אחד את השני דרך חבר משותף בתאילנד.

עם זאת, זו לא הייתה דרך קלה לאושר זוגי, לאחר ששילם נדוניה להוריה של אנני שדיוויד אמר שהסתכם בין 23,000 ל-25,000 דולר, השניים חוו מאבקים כלכליים גדולים עם הגעתם לארה"ב.

אנני גרה בתחילה בדירת המחסן של חברו של דיוויד, והיא התוודתה במהלך אותה תקופה שהיא "אומללה" ו"רצתה לוותר".

מאז, צמד TLC בנה כמה אפיקי הכנסה כדי להקל על חייהם בארצות הברית. בעוד שדיוויד לימד בעבר אנגלית כקריירה, הזוג איחד כוחות בפרויקט תשוקה, Cooking With DNA, שמציע שיעורי בישול אישיים וירטואליים כאחד.

אנני גם מייבאת שמלות מתאילנד מחנויות אזוריות שהיא "בודקת באופן אישי" דרך האתר שלה Boom Bangkok by Annie. "אנחנו מוצאים את האיכות הטובה ביותר תוך כדי עזרה לעסקים קטנים. העיצובים שלנו משתנים לעתים קרובות כפי שאנו יכולים להשיג מחייטים מקומיים. אנחנו תמיד מחפשים את השמלה המושלמת הזאת במחשבה עליך."

קישור מקור