דייוויד, בתה של ויקטוריה בקהאם הרפר: תמונות נדירות

דייוויד, בתה של ויקטוריה בקהאם הרפר: תמונות נדירות

כל כך מבוגרים! דייויד בקהאם ו ויקטוריה בקהאם לחיות את חייהם באור הזרקורים, ולפעמים, הם חולקים אותם עם ילדיהם. הילד הצעיר של בני הזוג, בתם הארפרהציגה קומץ הופעות פומביות לצד משפחתה המפורסמת.

בנוסף להארפר, שתמלאו לו 11 שנים ב-10 ביולי 2022, שחקן הכדורגל המקצועי ובוגר הספייס גירלז חולקים בנים ברוקלין, רומיאו ו קרוז.

גם ויקטוריה וגם דיוויד היו פתוחים לגבי כמה המשפחה חשובה לשניהם. היא אפילו זיכתה את ההתמקדות שלהם בילדים שלהם כסיבה לכך שהיחסים שלה עם דיוויד מתחזקים מאז שהם קשרו את הקשר ביולי 1999. "הכל קשור לתא המשפחתי", הסביר מעצב האופנה במהלך ראיון עם ווג הבריטי באוקטובר 2018. "אנחנו הרבה יותר חזקים, ששתנו, ממה שהיינו אילו היינו אינדיבידואלים. אנחנו מכבדים את הקשר המשפחתי הזה וזה המפתח".

כשהרפר היה רק ​​בן 10 חודשים, דיוויד התפרץ על איך זה ללדת בת במהלך ראיון עם אל. "זה מעולה. אני אוהב לנשוך לה את הרגליים או הכתפיים. ככה תינוק צריך להיות. היא כל כך יפה", אמר במהלך הראיון ב-2012.

יליד לונדון הרהר אז איך גידול בת שונה מבניו. "אין יותר אהבה לבת מאשר יש בן, אבל זה פשוט שונה. כשהם [boys] הם ילדים אפשר לגלגל אותם והם נופלים לצדדים והם מרימים את עצמם והם בסדר. ואילו הארפר, עכשיו, היא מכה את עצמה רק מעט והיא בוכה… אני עדיין חושב 'אוי אלוהים, אני לא מאמין לזה, יש לי ילדה'", אמר דיוויד. "ולראות את הבנים איתה זה מדהים. כשהם נכנסים לחדר, פניה הקטנות מאירות."

למרות שלהרפר אין חשבונות ציבוריים משלה במדיה החברתית, הנערת זוהתה עם בני משפחתה המפורסמים. היא אפילו שימשה שושבינה במהלך החתונה של ברוקלין עם ניקולה פלץ באפריל 2022.

המשך לגלול כדי לראות תמונות נדירות של הארפר לאורך השנים.

קישור מקור