דיינה של ג'רזי שור טורחת את אנג'לינה על שקר לגבי שמועות בגידה

קרא! חוף ג'רזי כוכב דינה קורטזה נשאל אם אנג'לינה פיברניק בגדה בבעלה המנוכר כעת, כריס לרנגירהבמהלך נישואיהם בן השנתיים.

במהלך הפרק של יום חמישי, 30 ביוני, של חוף ג'רזי: חופשה משפחתית, אנג'לינה, בת 35, חזרה הביתה מצילומי התוכנית Paramount+ All Star Shore. בזמן הצילומים, כוכבת MTV התקרבה לקוסטר שלה לואיס "פוטרו" קבאלרו.

היא הודתה בפני דיינה, בת 35, שהזוג התכרבל במיטה, אם כי התעקשה שלא קיימה יחסי מין עם לואיס. דיינה לקחה את העניינים לידיה והתקשרה ללואיס לשמוע את הצד שלו בסיפור. "יש לי חיבור גרוע עכשיו," ה חוף אקפולקו כוכב התבדח כשדינה שאלה אם הוא שכב עם אנג'לינה. "זה לא נקרא סקס. זה לעשות אהבה".

לאחר מכן פלטה אנג'לינה, "F–k my life", מה שגרם לדינה להאמין שהכוכבת שלה התחברה ללואיס בזמן חופשה. "אני בטירוף ידעתי את זה", אמרה ילידת ניו ג'רזי בכתב הווידוי שלה. "היא עשתה יחסי מין עם לואיס, והיא שיקרה לי על זה."

עוד הודה ה-EMT לשעבר ששכב עם לואיס במהלך ראיון וידוי. "אל תשפוט אותי. מה אתה רוצה שאני אעשה את זה? אני לא מתחתנת איתו. אני פשוט נהנית עכשיו", היא אמרה.

MTV

בהמשך הפרק, אנג'לינה נפתחה על הבעיות בנישואיה עם כריס, 42. "הוא למעשה אמר לי שהוא מקווה שאמות בהתרסקות מטוס בידיעה שאני הולכת לספרד", היא טענה מייק "המצב" סורנטינו. "בעלי יורד מהקצה העמוק עכשיו. הוא ישתוק לארבעה ימים ויהיו לי חיים נטולי דרמה. ופתאום, באם!"

למרות שפגע בו בסט של אול סטאר שור, צופי MTV צפו באנג'לינה ולואיס מחליפים הודעות טקסט מגעילות והיא הודתה שהוא לא גבר חלומותיה. "הזזנו מהר מאוד, אולי קצת מהר מדי", היא אמרה למפיקים. "לואיס בשלב מסוים גרם לי להרגיש טוב מאוד עם עצמי. הוא גרם לי להרגיש אהובה יותר בשלושה ימים ממה שבעלי גרם לי להרגיש בשלוש שנים. אבל לנסות לדבר עם הילד הזה זה כמו לדבר עם ה-aff-king wall. לואיס מאוד דרמטי. זה לא מה שרציתי".

בעיות היחסים של אנג'לינה וכריס הופיעו בפרקים האחרונים של תוכנית הריאליטי. נישואיהם התחילו בעייתי כאשר ערכו חתונה מלאת דרמות ב-2019, שתועדה ב- חוף ג'רזי: חופשה משפחתית. במהלך קבלת הפנים, אנג'לינה התעצבנה בעליל כאשר השושבינות שלה – ג'ני "ג'ווווו" פארלי, ניקול "סנוקי" פוליצי ודיינה – צלו אותה במהלך נאומתם.

איש הטלוויזיה הגיש בקשה לגירושין בינואר 2021, אם כי התביעה בוטלה בספטמבר של אותה שנה כאשר הזוג השלים. עם זאת, בני הזוג המשיכו לחסום מחסומים רבים בנישואיהם. בפרק אחד של חוף ג'רזי: חופשה משפחתיתאנג'לינה טענה שהיו להם חיי מין "לא קיימים".

כריס הגיש בסופו של דבר תביעת גירושין מאנג'לינה בינואר 2022. על פי מסמכים שהגיעו לידי In Touch, הוא ציין "הבדלים בלתי ניתנים לגישור שגרמו להתמוטטות הנישואים לתקופה של לפחות שישה חודשים" בהגשתו כסיבה לגירושיו. מכוכב MTV.

קישור מקור