דיריק דילארד 'אהבתי' ציוצים על גזר הדין של ג'וש דוגר

דיריק דילארד 'אהבתי' ציוצים על גזר הדין של ג'וש דוגר

מראה היכן הוא עומד. סומך על אלום דריק דילארד "עשה לייק" לסדרת ציוצים לפני הגיס ג'וש דוגרמשפט גזר הדין ביום רביעי, 25 במאי, כולל משפט שמקווה שכוכב הריאליטי המבויש יקבל "מקסימום" מאסר.

"אני באמת מתפלל שהוא יקבל את המקסימום היום. בכל זאת מתפלל למען משפחתו", אחד צִיוּץ קרא, שדריק, בן 33, נתן אגודל כלפי מעלה, בעוד אדם אחר כתב, "חושב על כולכם היום", בפוסט שגם "אהבתי" על ידי בעלה של ג'יל דוגר.

עתידו של ג'וש יוכרע במהלך משפטו לעונש לאחר שנמצא אשם בשני אישומים של קבלת והחזקת פורנוגרפיית ילדים. הצוות המשפטי שלו מבקש עונש מינימלי של חמש שנים. עם זאת, ג'וש עומד בפני מאסר מרבי של עד 20 שנה לכל סעיף.

זמן קצר לפני תחילת המשפט בבית המשפט הפדרלי במחוז המערבי של ארקנסו, דריק צייץ בטוויטר פסוק תנ"ך נוקב מאוד שנראה היה על עונשו הממשמש ובא של ג'וש.

"עשה מה שטוב ותקבל את הסכמתו, כי הוא עבד ה' לטובתך", נכתב בציוץ שלו בשני חלקים. "אבל אם אתה עושה רע, תפחד, כי הוא לא נושא את החרב לשווא. כי הוא עבד ה', נוקם המוציא את חמת ה' על העושה".

דריק היה אולי החבר הבוטה ביותר במשפחת TLC בכל הנוגע למשפט פורנוגרפיית הילדים של ג'וש. הוא וג'יל, 31, פרסמו הצהרה משותפת לאחר הילד הבכור של ג'ים בוב ו מישל דוגר נמצא אשם על ידי חבר מושבעים פדרלי ב-9 בדצמבר.

"מעשיו של ג'וש הפכו הרבה מעבר למוקד העבירה עצמה. לילדים יש צלקות, אבל גם משפחתו סובלת מנפילת מעשיו", שיתפו ג'יל ודריק בהצהרתם, שפורסמה באותו היום שבו הוכרז פסק הדין האשם של ג'וש.

"הלב שלנו רגיש לכאבים שאשתו של ג'וש, אנה, ושבעת ילדיהם כבר סבלו וימשיכו לעבד בעתיד. המשפט הזה הרגיש יותר כמו הלוויה מכל דבר אחר", נמשכה הצהרתם. "למשפחתו של ג'וש יש דרך ארוכה לפנינו. אנו עומדים לצדם, אנו מתפללים עבורם, ונבקש לתמוך בהם ככל שנוכל בתקופה חשוכה זו".

מאוחר יותר רמז דריק שהוא יהיה שם כדי לתמוך באשתו של ג'וש, אנה, ובשבעת ילדיהם – מקינזי, מייקל, מרקוס, מרדית', מייסון, מריאלה ומדיסון, שאותם קיבלו באוקטובר 2021. כולם בני 12 ומטה.

בחשבון הטוויטר שלו, עוקב ענה ב-13 בדצמבר, "אני מקווה שתצא מגדרך לעזור לאנה ולילדיה", ועורך הדין של ארקנסו "אהב" את הפוסט.קישור מקור