דלעת מטילה את אמא יוני על הוצאה של 50 אלף דולר על חבר חדש

לורין "דלעת" אפירד טריקים יוני "מאמא יוני" שאנון על כך שזלזלה לכאורה בגבר החדש בחייה במקום לטפל במשפחתה בתצוגה מקדימה של הפרק ב-10 ביוני של אמא יוני: הדרך לגאולה.

"הרווקה הטרייה מאמא יוני מפנקת את החבר הסודי עם 50,000 דולר במכוניות ושכר דירה", אומרת לורין בסרטון כשהיא אלנה "האני בו בו" תומפסון לקרוא כותרות ממסכי הטלפון שלהם. "מה זה בכלל?" אלנה מגיבה.

בקליפ, האחיות מגיבות בכעס ובבלבול כשהן דנות בטענות סביב אמם. "50,000 דולר? זה הרבה כסף”, אומרת אלנה בחשש.

"כלבה, איפה לעזאזל ה-50,000 דולר שלי? כי אני באמת יכול להשתמש בזה כדי לטפל בילדים שלך, "אמר לורין מאוחר יותר למצלמות בכתב וידוי.

WE tv

הצילומים של הריב שלהם מגיע רק שבוע לאחר שפרסמו החדשות שא מאבק משמורת בן חודשים על אלנה סוף סוף נפתרה. על פי מסמכי בית המשפט בג'ורג'יה שהגיעו לידי בקשר, שופט העניק לורין משמורת בלעדית על אחותה הצעירה באפריל. לורן, שהיא א אמא לארבעה עצמה, כבר טיפלה באלנה כאפוטרופוס כמעט שנתיים לפני החלטת בית המשפט, לאחר שהגישה בקשה למשמורת בדצמבר 2021.

יחד עם הסדר המשמורת החדש, אימא יוני חויבה לשלם ללורן 800 דולר מזונות לחודש עבור אלנה עד שתמלאו לה 18.

"זה כן גורם לי לדאוג", מסבירה לורן בסוף התצוגה המקדימה, ומוסיפה, "כי בפעם האחרונה שהיא עשתה משהו כזה, היא יצאה לבולמוס סמים."

מעריצים פגשו לראשונה את משפחת שאנון ב-TLC's פעוטות מצנפות עוד בשנת 2012. לאחר שצברו פופולריות בקרב הצופים, אלנה ומשפחתה המשיכו לככב בספינאוף משלהם, הנה בא האני בו בוששודרה ברשת בין 2012 ל-2017. הם חזרו לאור הזרקורים לאחר לקחו הפסקה קצרה מריאליטי טלוויזיה עם We TV's מאמא יוני: מ-Not to Hot בשנת 2017. מאוחר יותר התוכנית מותגה מחדש ל אמא יוני: משבר משפחתיו אמא יוני: הדרך לגאולה.

קישור מקור