דמי לובאטו 'שמחה' מתמיד לצאת עם החבר יוטס

מציאת אושר. דמי לובאטו היא "מאושרת" מתמיד במערכת היחסים החדשה שלה עם יוטה$אומר מקור בלעדית בקשר.

"דמי מאושרת יותר ממה שהייתה מזה זמן רב", משתף המקורב. "Jute$ גורמת לה לחייך כמו אף אחד אחר. היא אומרת שהאושר שלו מדבק. היא לא רוצה לזרז דברים, אבל זה מאוד קשה לה כי היא נופלת חזק והיא בהחלט מתה עליו".

לאחר שציינו שהזוג החדש "הכיר אחד את השני בהקלטת ה'חומר' שלה", הם אומרים שהזוג "פשוט פגע".

"יוטה$ היא רוח חופשית וצוננת מאוד וזה מדבר אל דמי", מוסיף המקור. "הוא לא דרמה וזה בדיוק מה שהיא צריכה עכשיו. מי יודע לאן מועדות פני הרומן הזה, אבל זה חדש ומרגש”.

המקורב סיכם, "שניהם פשוט חיים את הרגע עכשיו ונהנים".

ווילי סנג'ואן / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

דמי, 29, ו-Jute$ עוררו שמועות על מערכת יחסים לראשונה בינואר, כאשר מעריצים שמו לב שהם חלקו אינטראקציה פלרטטנית באינסטגרם. ב תופסי מסך ששיתפה בטוויטר, כתבה Jute$ בפוסט שנמחק כעת באינסטגרם, "היי, שתקתי כאן לאחרונה. עבדתי על EP שיקרע לגמרי." הזמר "בטוח" ענה בתגובות, "זה לא כל מה שעבדת עליו", כולל אימוג'י מחייך ומסמיק, עיניים סקרניות פעורות ואימוג'י בכתב יד.

ואז ב-24 ביולי, Jute$ שיתפה סדרה של תמונות חופשה מחופשה טרופית. תמונה אחת הראתה אותו יושב ליד דמי עם זרועו סביבה כשהם יושבים על סירה עם חברים. בתגובה לתמונה של Jute$ בבריכה שלהם צופה אל האוקיינוס, היא ענתה, "התמונה הרביעית היא שאנחנו לנצח מתגעגעים ללטה (הקבוע) שלנו מדווה ונזכרים בכל התולעים הזוהרות שמעולם לא הופיעו עבורנו."

בנוסף, דמי הייתה תומכת קבועה בקריירה המוזיקלית של Jute$ ובמסע הפיכחון שלו ברשתות החברתיות.

ה מחנה רוק השחקנית הגיבה לפוסט ב-27 ביולי שבו כתב על הידבקות ב-COVID-19, ציון 100 ימים לפיכחות וכיצד האי.פי שלו "יורד תוך שבוע ויום ואני ממש מתרגש להתחיל את הפרק החדש הזה… זה טוב". דמי הגיבה ואמרה לו, "1. הוליווד הילבילי הוא 2. תרגיש טוב יותר בהקדם האפשרי ו-3.100 ימים זה הישג כזה. אני כל כך גאה." בתמורה, Jute$ השיבה בכך שכינתה את הזמר "Get Back" "המתוק ביותר אי פעם".

הפלירטוטים של דמי וג'וט$ התרחשו גם בחיים האמיתיים. לאחרונה הם נצפו מחזיקים ידיים לאחר ארוחת ערב משותפת בניו יורק ב-16 באוגוסט, מה שמאשר את הרומנטיקה שלהם.קישור מקור