דניאל ג'בלי מתאחדת עם האקס מוחמד

מאויבים ועד חברים? ארוס בן 90 יום כוכב דניאל ג'בלי (לבית מאלינס) התאחדה עם בעלה לשעבר הידוע לשמצה, מוחמד ג'בלי.

"תראו מי הגיע לאוהיו היום", כתבה אם לשלושה, בת 48, באמצעות אינסטגרם ביום שלישי, 7 ביוני, לצד תמונה עם האקס שלה. "עברנו כל כך הרבה ואנחנו חברים אחרי הכל, רק מראה שהכל אפשרי".

באדיבות דניאל ג'בלי/אינסטגרם

עָמִית 90 יום: חיי הרווקות אלום, אליזבת "ליז" וודס, הראתה את תמיכתה בקוסטר לשעבר שלה בקטע התגובות. "אוהבת את זה," כתבה ליז. "אני אוהב כמה מתוקים הייתם ביחד כשפגשתי אתכם. יש לכם ידידות מדהימה".

זו לא תמיד הייתה הפלגה חלקה כל כך עבור הלהבות הקודמות. דניאל ומוחמד ערכו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 2 של ארוס בן 90 יום ותיעדו את הרומן קצר המועד שלהם לסדרת TLC לאחר שנפגשו בחדר צ'אט מקוון.

למרות הפרש הגילאים של 15 שנה, מוחמד הציע נישואים לארוסתו האמריקאית באמצעות שיחת וידאו לאחר שבילה בסך הכל שבועיים באופן אישי יחד. עם זאת, הבעיות של בני הזוג יתחילו כמעט מיד לאחר הגעתו של התוניסאי לארצות הברית.

רוב חבריה ובני משפחתה של דניאל חשדו כלפי מוחמד, והוא גם סירב לנשק את דניאל ביום חתונתם. המצב יחמיר עבור בני הזוג בעקבות נישואיהם. מוחמד קיבל את הגרין קארד שלו 14 חודשים לאחר הנישואין, וחודשיים לאחר מכן, הוא עזב את דניאלה.

הזוג חזר לספין-אוף ארוס 90 יום: באושר ועושר, מה שרק הציג יותר דרמה עבור הזוג. מההתחלה, מגע פיזי היה נקודת מחלוקת מרכזית, ובמהלך העונה הראשונה, מוחמד רמז שלאשתו לשעבר יש מחלת מין.

"כמובן, אני לא הולך לקיים יחסי מין עם מישהי כמו דניאלה," הוא אמר במהלך הפרק בנובמבר 2016. "אתה לא יודע שאף אחד לא יקיים יחסי מין עם מישהו כמוך!"

עם זאת, השניים עשו תיקון מאז הפיצול הדרמטי שלהם. בעוד שהאקסים היו ביחסים רעים במשך כשנתיים וחצי לאחר הפרידה שלהם, דניאל חשפה ארוס 90 יום: בהסגר עצמי שהאקס שלה פנה אליה באקראי והשניים מאז "סלחו זה לזה".

"לא ראיתי את מוחמד שלוש שנים. הוא פנה אליי לפני כחודש ואנחנו מדברים פה ושם", הסביר יליד אוהיו בפרק באפריל 2020. היא גם ציינה שהם מתחילים "לבנות ידידות".

הזוג גם חזר עבור ארוס בן 90 יום ספין-אוף חיי הרווקות. האינטראקציה סימנה את הפעם הראשונה שבני הזוג היו פנים אל פנים מאז גירושיהם ב-2017. מאז הפיצול, מוחמד הלך להיות נהג משאית בעוד שדניאלה המשיכה בקריירת סיעוד.

קישור מקור