דניאל פישל טוענת שכמעט פוטרה

זה עסק קשה. לְשֶׁעָבַר ילד פוגש עולם כוכב דניאל פישל טענה שכמעט פוטרה מהסיטקום המצליח על ידי היוצר שלו, מייקל ג'ייקובסבגלל ה"דיבור המבעבע והמהיר שלה [and] אישיות מטורפת.

יליד אריזונה, 41, פתח על התקרית לכאורה במהלך פרק חדש של הפודקאסט "פוד פוגש את העולם," שמתארח אצלה וחבריה לשעבר רוכב חזק ו וויל פרידל.

"מייקל מתחיל את הפתקים באומרו, 'דניאל אני אתן לך את כל ההערות שלך בבת אחת בסוף, ואני אתן לכולם פתקים עכשיו כי אם אני אגרום לכולם לשבת כאן עד הסוף. מהפתקים שיש לי בשבילך, כולנו היינו כאן שעות ואף אחד לא היה יכול לחזור הביתה,'" ילדה פוגשת עולם אמר אלום.

דניאלה גם ציינה שבגיל 12 בלבד באותה תקופה, היה "קשה מאוד לדבר לאט".

טאצ'סטון טלויזיה/קובל/שטרסטוק

"מאותו רגע ואילך, אני זוכרת שהעיניים שלי עלו כי אני מול כולם", המשיכה. "כל המפיקים, כל הכותבים, כל צוות השחקנים וכל העיניים נשואות אליי לשנייה".

לאחר מכן חשפה את מה שמייקל לכאורה אמר לה לאחר הפגישה עם הערות השחקנים: "'כל מה שאני יודעת זה שאם לא תחזרי מחר לעשות את זה אחרת לגמרי, גם את לא תהיי כאן'", היא טענה שהוא אמר. הכוונה לשחקנית האחרת שהיא החליפה לאחר שבתחילה לא קיבלה את התפקיד של טופנגה לורנס.

דניאל הסבירה כיצד אמה עזרה לה לסקור את השורות שלה בצורה איטית יותר, מה שבסופו של דבר השתלם למחרת כשהיא הופיעה שוב מול השחקנים והצוות.

"הוא קם וכל הכותבים נעמדים לצידו ואומרים, 'בואי נמחא כפיים לדניאלה'", טענה דניאלה שמייקל אמר לה ביום השני לצילומים. "'עשית בדיוק מה שביקשתי ממך, תודה. מזל טוב, היה נפלא'”.

הטענות של דניאלה הגיעו שבועיים לאחר שנפתחה לגבי הלחץ שחוותה בדימוי הגוף במהלך הסדרה, וציינה שהיא מאמינה שתוכנית ABC "חסרה" חיוביות בגוף.

"היה לנו מספיק זמן מחוץ לתוכנית כדי שנוכל באמת להסתכל עליה בכנות ולהיות עם עיניים בוגרות ועיניים של 2022, ולראות איך ילד פוגש עולם השפיע על מה שבסופו של דבר היה שארית חיינו", אמרה ל-Insider ב-11 ביולי.

הקומדיה המצליחה זכתה להצלחה גדולה עבור דניאל וצוות השחקנים, שכן היא רצה במשך שבע עונות מ-1993 עד 2000. מאוחר יותר היא כיכבה מול בן סאבאג' בספין-אוף, ילדה פוגשת עולםמ-2014 עד 2017.

קישור מקור