דני מאסטרסון, מילה קוניס, עוד

דני מאסטרסון, מילה קוניס, עוד

כולם בסדר! המופע של שנות ה-70 אחראי על טיפוח כמה מהפנים המפורסמות ביותר בהוליווד כיום. אחרי שמונה עונות וכמעט 10 שנים על הסט, צוות השחקנים של הסיטקום השתנה מאוד מאז פתיחת התוכנית ב-2006.

למרבה המזל, צוות השחקנים עדיין קרוב מאוד ואפילו יש לו "טקסט קבוצתי", טופר גרייס סיפר Us Weekly בנובמבר 2019. ה ספיידרמן 3 כוכב אמר לאאוטלט שהוא לא חושב שמופע איחוד יהיה אפשרי בגלל לוחות הזמנים הקדחתניים של הכוכבים. "אני רק חושב שהדבר הטוב בתוכנית ההיא לכולם הייתה כל כך הרבה הצלחה בהמון דרכים שונות, שלדעתי יהיה קשה להפגיש את הקבוצה", אמר טופר אז. "אבל אני אשמח לעשות את זה."

עם זאת, באוקטובר 2021, נטפליקס הכריזה על סדרת ספין-אוף בשם המופע של שנות ה-90 עם השחקנים שגילמו את הוריו של אריק פורמן של טופר – דברה ג'ו רופ ו קורטווד סמית' – חתמו על תפקידם מחדש של קיטי ורד פורמן.

"אותו רד וקיטי. עשור אחר", צייץ קורטווד בעקבות ההודעה של נטפליקס.

יליד ניו יורק יחד עם הכוכבים לשעבר אשטון קוצ'ר, מילה קוניס, וילמר ולדררמה ולורה פרפון הוכרזו מאוחר יותר כי יחזרו על תפקידיהם בתפקידי אורח כאשר הספין-אוף יוקרן בבכורה בינואר 2023.

דני מאסטרסוןשגילם את סטיבן הייד, הוא הכוכב היחיד שלא יחזור לפוינט פלייס מכיוון שהואשם בשלוש עבירות אונס ביוני 2020 ובעקבות כך פוטר מסדרת נטפליקס הקודמת שלו, החווה.

במסמכי בית המשפט שהושגו על ידי בקשר, התקריות לכאורה התרחשו בין 2001 ל-2003 בביתו של מאסטרסון בהוליווד הילס. השחקן הואשם בתקיפת שלוש נשים "בכוח או בפחד". הוא שוחרר בערבות של 3.3 מיליון דולר לאחר שהוזמן במרכז המעצר המטרופוליטן של LAPD, לפי דוברת LAPD, השוטר רוסאריו סרוונטס.

בנובמבר 2022, חבר מושבעים לא הצליח להגיע למסקנה פה אחד במשפט שהביא למשפט שגוי. ה גברים בעבודה התיק של alum אמור להישפט מחדש במרץ 2023.

גלול למטה כדי לראות מה שאר המופע של שנות ה-70 צוות השחקנים עד היום.

קישור מקור