דקוטה ג'ונסון, כריס מרטין רומנס: השחקנית מעירה הערה נדירה

דקוטה ג'ונסון העירה הערה נדירה על החבר שלה משכבר הימים, כריס מרטיןאיתו היא יוצאת באופן פרטי כבר יותר מארבע שנים.

דקוטה, 32, נתנה תובנה מדוע היא וכריס, 45, בחרו להרחיק את הרומנטיקה שלהם מאור הזרקורים בעודם מפארים את השער של יריד ההבליםגיליון יולי/אוגוסט 2022. היא הסבירה שיש הרבה גורמים מדוע היא מעריכה את הפרטיות שלהם, כולל שיש להם משפחה מעורבת והגידול שלה כילדה של שני מפורסמים.

"אולי אני חושב על מערכות יחסים כאלה אחרת כי גדלתי במשפחה שלי", חמישים גוונים של אפור אמרה השחקנית לרשת.

היא הבת של דון ג'ונסון ו מלאני גריפית'. בינתיים, כריס חולק שני ילדים, אפל ומוזס, עם אשתו לשעבר גווינת' פאלטרו. האקסים קשרו את הקשר ב-2003 והגירושים שלהם הסתיימו ב-2016. למרות שנפרדו, נראה שכריס וגווינת' נמצאים ביחסים טובים כשהם מלווים את ילדיהם יחד.

סוכנות מגה

כמו כן, במהלך הראיון, דקוטה דנה כיצד הגידול עם שבעה אחים השפיע על האופן שבו היא רוצה שילדים – אולי אפל, 18, ומוזס, 16 – יגדלו היום. "כולנו היינו מגניבים. ברור שהיו זמנים שזה לא היה מגניב, אבל חוויתי את זה, אז אני לא רוצה את זה בחיים שלי", אמרה. "אני לא רוצה שילדים יחוו דבר כזה. עדיף להיות אדיבים, וזה גם ממש נחמד שכולם באמת אוהבים אחד את השני ויש להם גב אחד של השני".

בזמן שהם נמצאים בזוגיות במשך שנים, ה איך להיות רווק השחקנית והסולנית של קולדפליי ממעטת להופיע בפומבי ומעולם לא צעדו יחד על שטיח אדום.

הזוג התחיל לצאת באוקטובר 2017. הם שמרו בעיקר על שתיקה בכל הנוגע למערכת היחסים שלהם, אם כי דקוטה הודתה בראיון בספטמבר 2018 עם טאטלר מגזין שהיא "מאוד שמחה" עם אבא לשניים.

הם נפרדו לזמן קצר ביוני 2019, אם כי דקוטה וכריס הציתו מחדש את מערכת היחסים שלהם ומאז הם חזקים.

באוגוסט 2019, אמר מקור Us Weekly שגווינת', בת 49, הייתה אחראית לכך שדקוטה וכריס חזרו להיות ביחד. "גווינת' היא זו שדחפה אותם לעשות את זה", אמר המקורב.

קישור מקור