דרמה משפחתית של טוד כרסלי: גזר דין, גירושין ועוד

דרמה משפחתית של טוד כרסלי: גזר דין, גירושין ועוד

הדרמה אמיתית! טוד כריסלי ומשפחתו המפורסמת אינם זרים לשערורייה. מ עונש מאסר לצרות כלכליות ל סכסוכים (בעבר ובהווה) עם ילדיו הגדולים, קייל ו לינדזיה כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים ראו את חלקם ההוגן בעליות ומורדות לאורך השנים.

לא משנה מה יקרה, לאבא הריאליטי תמיד יש את תמיכת הבת סוואנה. היא עמדה על איל נדל"ן על רקע גזר הדין האשמה שלו ביוני 2022 ועונש המאסר בנובמבר, שיתף בפודקאסט שלה "Unlocked with Savannah Chrisley", שהיה קשה להפליא להיות עד למאבקים המתמשכים של הוריה.

"אני לא יודע מה גורלי, מה גורל משפחתי. אני יודע שהטווח הקצר הולך להיות קשה מאוד ואולי אחזור הביתה בלי שני ההורים שלי", אמרה סוואנה. "זה מה הסיכויים, זו הסבירות וזה הנורמלי החדש שלי".

הודאה כזו לא הייתה הפעם הראשונה שסוואנה הייתה נחושה בפינה של אביה. היא תמכה בו גם אחרי שאמרה שהמעריצים יוצרים "דרמה יש מאין" ו מאשים אותו בפיצול שלה מ אָרוּס ניק קרדילס בספטמבר 2020.

"בסופו של יום, כולם אוהבים להציג את אבא בתור פריק השולט הזה וזו הסיבה שהקשר שלי לא הצליח. זה שקר", אמרה מלכת היופי לשעבר על טוד ואשתו ג'וליהפודקאסט "Chrisley Confessions" של.

"ניק יגיד לך גם את זה," המשיכה סוואנה, וציינה שהיא והאקס שלה כבר עלו על הנושא. "ניק היה כמו, 'בכל זאת לא בגלל זה היחסים שלנו נגמרו'. מערכת היחסים שלנו הסתיימה בתנאים שלנו ובגללנו ודברים שלא נתנו אחד לשני. וזה בדיוק מה שהיה."

למרות שהיא דיברה על ההתנתקות שלה ושל שחקן ההוקי, נראה היה שדבריה של סוואנה משקפים את כל הרגעים השליליים או הרגישים שקרו במשפחה המפורסמת.

"רק בגלל שאנחנו בוחרים לחיות חיים ציבוריים, זה לא נותן לאף אחד את הזכות לשנוא", הוסיפה. "בחרתי לחיות חיים ציבוריים מאוד. אבל עם זה נאמר… אני לא חייב את חיי לאנשים שעוקבים אחרי באינסטגרם. אתה יודע, אני לא חייב לצהובונים האלה לתת להם תשובה לשאלה שהם רוצים".

טוד וג'ולי הם הורים לסוואנה ולבנים מִרדָף ו גרייסון. איש העסקים הדרומי חולק גם את קייל ולינדזי גרושה תרזה טרי.

למרות שטוד וקייל היו מנוכרים במשך שנים בגלל גורמים שונים – כמו המאבק של בנו בהתמכרות, סכסוכי משמורת על בתו של קייל, קלואי, ובעיות אמון – צמד האבות והבן התפייסו ב-2019.

"אמא שלי [Julie Chrisley] ואבא גידל אותי", כתב קייל באמצעות אינסטגרם באוגוסט אותה שנה. "לא הייתי האבא הכי טוב לקלואי, הייתה לי בעיה עם סמים, התנהגתי מגוחך לחלוטין, ועם כל זה, הם עמדו לצידי. לפני תשעה חודשים הלכתי לאבא שלי עם התנצלות. המילים שלו היו 'אני אוהב אותך תמיד, וסולחים לך' ובדיוק כך התקבלתי בחזרה לחייו בזרועות פתוחות. אהיה אסיר תודה לנצח על אהבתו [and] חֶסֶד."

ביוני 2022, נגד טוד וג'ולי הוגש כתב אישום בגין 12 סעיפי הונאה. למרות שהזוג הכחישו את ההאשמות, התיק שלהם הועמד למשפט במאי 2022. טוד וג'ולי נמצאו אשמים בכל האישומים ב-7 ביוני, סגנון חיים מְאוּשָׁר. הם עומדים בפני 12 ושבע שנות מאסר, בהתאמה, וכן 16 חודשי מאסר על תנאי.

חבר המושבעים הפדרלי באטלנטה הרשיע את טוד בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס. ג'ולי מצידה הורשעה בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית, הונאת מס והונאת בנקאות.

זהו מאמר מתמשך שפורסם במקור ב-5 באוקטובר 2020 ועודכן לאחרונה ב-23 בנובמבר 2022.

זה רק קצה הקרחון לדרמה של משפחת כריסלי לאורך השנים. ראה את השערוריות הגדולות ביותר שפקדו את משפחת הריאליטי.

קישור מקור