האישה טורי מבקשת תפילות

מבקש תפילות. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף גילתה שבעלה, זך רולוףעובר ניתוח לתיקון השאנט שלו.

"סליחה שהשארתי את כולכם תלויים אתמול. גילינו שהשאנט של זך זקוק לתיקון והוא יעבור ניתוח בבוקר", כתבה טורי, בת 31, דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שלישי, 7 בפברואר.

אישיות TLC הודתה שהיא "היססה" לשתף את החדשות. "אבל אני מאמינה מאוד בתפילה ויכולה להשתמש בכמה מחר", המשיכה.

"אומרים שזה ניתוח שגרתי אבל זה רחוק מהשגרה שלי וזאק ואני עצבניים", הוסיפה טורי. "זה מרגיש לנו גדול אבל אנחנו סומכים על הרופאים שלו ועל היכולת והידע שלהם!"

הפוסט סיכם: "כל תפילה מוערכת מאוד!"

לפי רפואה של ג'ון הופקינס, shunt הוא צינור חלול הממוקם במוח בניתוח כדי לסייע בניקוז נוזל מוחי. הצינור מפנה את הנוזל לחלק אחר בגוף, שם ניתן לספוג אותו מחדש.

בעוד שטורי לא חשפה מה בדיוק לא בסדר עם זאק, בן 32, הליכי shunt נוטים לטפל בלחץ על המוח שנגרם על ידי הידרוצפלוס. ההליך לעתים קרובות מקל על תסמינים כולל קושי בהליכה וחוסר שליטה בשלפוחית ​​השתן.

בני הזוג – שקשרו את הקשר ב-2015 – הם לעתים קרובות פתוחים לגבי הבעיות הבריאותיות שעמן מתמודדים שלושת ילדיהם.

בנובמבר 2022, מאמן הכדורגל שיתף עדכון כיצד בנם הבכור, ג'קסון רולוף, החלים לאחר שעבר ניתוח לתיקון הקידה ברגליו כמעט שנה קודם לכן.

"זה קשה כי הברגים ברגליים שלו עוזרים ליישר את הרגל בזמן שהוא גדל", כתב זך באמצעות אינסטגרם ב-15 בנובמבר בתגובה למעריץ ששאל מה שלומו של ג'קסון, בן 5, לאחר הניתוח. "עבורו הוא אולי גדל סנטימטר בשנה, אז קשה לראות את זה ולא יהיה ברור לזמן מה".

כוכב הריאליטי ציין כי "האדם הממוצע עם אותה החלמה" כמו בנו "יראה את ההבדל הרבה יותר מהר". עם זאת, הוא ציין שג'קסון עושה "טוב".

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

בנוסף לג'קסון, טורי וזאק חולקים גם את הבת, לילה, בת 3, והבן ג'וזיה, בן 9 חודשים. כל שלושת ילדיהם וזך נולדו עם הצורה הנפוצה ביותר של גמדות, אכונדרופלזיה.

רגליו הכפופות של ג'קסון הן תוצאה של האכונדרופלזיה שלו. בנובמבר 2021, האח הגדול עבר ניתוח צמיחת צלחת מודרך כדי לתקן כאבים שהוא חווה מרגליו הכפופות.

בזמן ההליך שלו, טורי פנה לאינסטגרם כדי לשתף את מצבו של ג'קסון. "הילד הזה כל פעם מחדש מפוצץ אותנו", היא כתבה. "הוא היה כל כך אמיץ ובטוח בעצמו. הוא עשה [my husband] @zroloff07 ואני כל כך גאים כשהוא דיבר עם הרופאים והאחיות והוצא מהמקום ללא חשש."קישור מקור