האם אדם לוין ובהאטי פרינסלו עדיין נשואים?

האם אדם לוין ובהאטי פרינסלו עדיין נשואים?

אדם לוין ואישה בהטי פרינסלונישואיו של שמונה שנים זעזעו על ידי האשמות של דוגמנית אינסטגרם סאמנר סטרוג שהיא ניהל רומן בן שנה עם סולן ה-Maroon 5. קבלו את הפרטים על הרומן בן העשור של בני הזוג ועל המשפחה שהם בנו.

מתי אדם לוין ובהאטי פרינסלו התחתנו?

בני הזוג קשרו את הקשר ב-19 ביולי 2014, בלוס קאבוס, מקסיקו לעיני כ-300 אורחים. בעוד שתמונות של חתונתם מעולם לא פורסמו לציבור, בהאטי הראתה את שמלת קבלת הפנים הסופר סקסית שלה במחווה ליום הולדת באינסטגרם לשנת 2020 למעצב אלכסנדר וואנג. "כל כך הרבה זיכרונות ביחד!!!! כולל יום החתונה שלי", היא כתבה לצד כמה תמונות של שמלת העמודים הלבנה חסרת השרוולים הצוללת עם פאנלים נשפכים ארוכים לאורך הצדדים.

מתי נפגשו אדם לוין ובהאטי פרינסלו?

אדם ובהאטי הכירו דרך חברים משותפים שנתיים לפני כן בשנת 2012. לאחר שיצאו עם שורה של דוגמניות מהממות, זמרת "This Love" חיפשה אישה יפה שמסוגלת לעשות מהלכי אקשן לקליפ של Maroon 5 שעתיד לצאת בקרוב. "אז הוא שלח לי אימייל ושאל אם אני יכול לעשות את זה. בסופו של דבר לא עשיתי את זה, אבל המשכנו לשלוח דוא"ל אחד לשני. זו הייתה התכתבות כל כך טבעית שקצת התאהבנו במייל", סיפר בהטי פּוֹרטֶר מגזין בינואר 2019.

חודש לאחר מכן, השניים נפגשו באופן אישי כאשר בהטי פנה ללוס אנג'לס לעבודה. "אני זוכרת שנכנסתי: פתחתי את הדלת, וזה היה הרגע הקלאסי שבו האור זורח לתוך הסטודיו החשוך וכולם הסתובבו להסתכל עלי", הסבירה. "היו לו כפפות אגרוף, והוא בא לחבק אותי – זה היה כל כך מביך. אחר כך הוא לקח אותי לארוחת ערב, ודיברנו שעות והיה הכי כיף. זו הייתה אהבה ממבט ראשון. זה היה מטורף."

אדם ובהאטי התארסו ביולי 2013 בעקבות פיצול קצר, שגרם לשניהם להבין כמה הם חשובים אחד לשני. "נפרדנו לחודשיים, הבנו שזו ההחלטה הגרועה ביותר", סיפרה פּוֹרטֶר. "ואז חזרנו להיות ביחד, התארסנו והתחתנו. זו הייתה נסיעה פרועה!"

האם לאדם לוין ובהאטי פרינסלו יש ילדים?

בני הזוג קיבלו את ילדם הראשון, בתם דאסטי רוז, בספטמבר 2016. ילדה קטנה שנייה בשם ג'יו גרייס הגיעה בפברואר 2018. המלאך לשעבר של ויקטוריה'ס סיקרט חשף ב-15 בספטמבר 2022 שהם הולכים להפוך למשפחה בת חמש נפשות עם תינוק מס' 3 בדרך. בהטי שיתפה סלפי באינסטגרם כשהיא לובשת ביקיני עם בטן התינוק החשופה המתפתחת שלה בתצוגה מלאה ופשוט כתבה את התמונה כ"אחרונה".

האם אדם לוין בגד בבהאטי פרינסלו?

ארבעה ימים לאחר שבהטי אישרה את הריונה השלישי, דוגמנית האינסטגרם סאמנר שיתפה TikTok ב-19 בספטמבר, שם פרסמה הודעות ישירות מאדם לכאורה, שלטענתה הן מרומן שנמשך שנה שניהלה עם זמרת "חיות".

"אני רק הולך לקרוע את הפלסטר… ניהלתי רומן עם גבר שהוא " היא אמרה לפני שחשפה שהאדם הוא אדם. "שלחתי כמה צילומי מסך בפזיזות לכמה חברים שחשבתי שכן ואחד מהם ניסה למכור לצהובון – אז הנה אני".

"זה באמת לא אמיתי כמה אתה לוהט. כאילו, זה מפוצץ לי את המוח", נכתב ב-DM לכאורה של זמר "Moves Like Jagger" ל-Stroh. "אתה חם פי 50 באופן אישי. וגם אני חחחחח."

סאמנר טענה שהיא ואדם הפסיקו לדבר במשך "תקופה" של חודשים, כאשר המוזיקאי שלח לה לכאורה DM באינסטגרם ב-1 ביוני 2022, שבו נכתב "אוקיי שאלה רצינית. אני ואם כן [a] ילד אני באמת רוצה לקרוא לזה סאמנר. אתה בסדר עם זה? DEAD רציני", לצד אימוג'י של משיכת כתף.

לא אדם ולא בהטי הגיבו בקשרבקשות של תגובה.

קישור מקור