האם 'אחיות קיצוניות' הוא תסריטאי, מזויף או אמיתי?  תיאוריות מעריצים, רמזים

האם 'אחיות קיצוניות' הוא תסריטאי, מזויף או אמיתי? תיאוריות מעריצים, רמזים

דרמה אמיתית? TLC's אקסטרים אחיות אולי זה יותר מדי עבור חלק, אבל הנשים חזרו לעונה 2 של סדרת הריאליטי המצליחה שלהן והקשרים שלהן חזקים מתמיד. ג'סיקה דונאגן ו כריסטינה מאנינג הן עדיין "האחיות הנפשיות" ו אנה ו לוסי דסינק עדיין חולק ארוס, מה שמוביל חלק מהצופים לשאול אם הסדרה אמיתית או מתוסרטת. המשך לקרוא לתיאוריות, רמזים ופרטים אודות אקסטרים אחיות לקראת הבכורה של עונה 2.

האם 'אחיות קיצוניות' אמיתי או תסריטאי?

למרות שידוע במידה רבה שלטלוויזיה בריאליטי יש בדרך כלל מפיקים שמניעים את העלילה מאחורי הקלעים לתוספת דרמה, נראה שכמה צופי TLC חושבים אקסטרים אחיות לוקח את זה ל"קיצוני".

"תראה. אני מבין. ריאליטי זה שוורים. זה מונע ייצור. אבל בשביל לבכות בקול לפחות תנסה," אחד Reddit משתמש שיתף בפוסט משנת 2021. "האחיות האוסטרליות ו-Gig Harbor נותנות לי אווירת ריאליטי מזויפת כיפית אמיתית", הן המשיכו, בהתייחסו ל-DeCinques כמו גם לג'סיקה וכריסטינה.

"אבל הבנות האלה באוקלהומה? עם 'ללכת' על ההורים שלהם בג'קוזי? אוף. והשם המזויף לתינוק??? Staaaaaaaaaahp", נמשך הפוסט בהתייחסו ברוק ג'ונסטון ו ביילי איטון – שלא חוזרים לעונה השנייה.

נראה שה-Redditer לא לבד חושב כך אקסטרים אחיות עשוי להיות תסריטאי, כפי שהגיב משתמש אחד, "כל הסצנות שלהם מבוימות [sic]." אחר הוסיף, "אני חושב שהסיפור שלהם מזויף לחלוטין."

עם זאת, Redditer אחר פנה לאתר כדי לנקות את התפיסה המוטעית, וטען כי אנה ולוסי אינן משחקות את זה עבור מצלמות מכיוון שלפי הדיווחים יש להן אבחנה רפואית.

"אני מבין את מה שאתה אומר, אבל האחיות האוסטרליות לא מזויפות או עושות את זה לטלוויזיה", כתב המשתמש. "יש להם מצב של OCD והם היו כך במשך שנים רבות."

בעוד המעריצים לא בטוחים למה להאמין בכל הקשור לקווי העלילה, המפיק בפועל של התוכנית, יהושע אקרמןהסביר את תהליך הבדיקה מאחורי ליהוק האחים המוזרים.

"עם סדרה כמו אקסטרים אחיות שחוקרת מערכות יחסים עמוקות כל כך לכל החיים, זה באמת מסתכם באילו סיפורים הם הכי שובים ובעלי הכי הרבה לב", אמר יהושע להסיח את הדעת באפריל 2021. "הצופים יגלו במהירות עד כמה האנשים האלה אותנטיים."

תאריך בכורה של 'אחיות אקסטרים' עונה 2

עונה 2 של אקסטרים אחיות בכורה ביום שני, 23 בינואר, בשעה 21:00 ET ב-TLC.

קישור מקור