האם אייברי מילס ועומר אלבכור עדיין ביחד?

עדיין ביחד? ארוס בן 90 יום כוכבים אייברי מילס ו עומר אלבכורקו הסיפור של המעריצים משך את מיתרי הלב של המעריצים בגלל המכשולים שעומדים בפניהם. בני הזוג היו מאוהבים בטירוף אבל לא הצליחו להיות ביחד ולחיות ביחד פיזית בגלל מדיניות הממשלה.

למרות שהשלבים המוקדמים יותר של הרומן שלהם הגיעו עם הרבה מאבקים, הם עדיין עדין זה על עקבים היום ושמחים על ההתקדמות שהם עשו יחד. "יום נישואים שנתיים שמח מותק. סיפור האהבה האהוב עליי הוא שלנו", היא כתבה את התמונות של PDA ב-11 בפברואר 2021.

באדיבות אייברי מילס/אינסטגרם

אייברי ועומר תיעדו את סיפור האהבה שלהם בעונה 3 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. אייברי, מקולומבוס, אוהיו, התאסלמה לאחרונה ואחד מחבריה הציע לה להשתמש באפליקציית היכרויות מוסלמית כדי למצוא בן זוג. היא לא הבינה שהגדרות האפליקציה שלה נקבעו על בינלאומי, וכך פגשה את עומר – שמוצאו וחי בסוריה באותה תקופה. למרות המרחק ביניהם, בני הזוג עוררו רומן ברשת.

אחרי כמה חודשים של זוגיות, עומר הציע נישואים לאייברי. הזוג המאורס הטרי החליט שהגיע הזמן להיפגש באופן אישי, אך מכיוון שסוריה הייתה בעיצומה של מלחמת אזרחים, הם הסכימו שיהיה בטוח יותר עבורם להיפגש בביירות, לבנון. אמה של אייברי ליוותה אותה בטיול כדי לוודא שעומר הוא האדם הנכון עבור בתה. בברכת אמו של אייברי, הזוג קשר את הקשר בטקס חתונה מוסלמי מסורתי.

אייברי מילס ועומר אלבכור על ארוס 90 יום
באדיבות אייברי ועומר/אינסטגרם

זמן קצר לאחר שאברי ועומר התחתנו, הם נאלצו להיפרד מאחר שעומר חזר לסוריה ואייברי חזר לאמריקה. ברגע שהיא חזרה הביתה, אייברי ואמה הלכו לעורך דין הגירה שמסר לזוג הטרי חדשות רעות: כי הנשיא דאז דונאלד טראמפ הטיל איסור נסיעה על אזרחים מכמה מדינות במזרח התיכון, כולל מולדתו של עומר בסוריה, עומר יצטרך לקבל ויתור לפני שהממשלה תאשר אשרת בן זוג. אשרת בן הזוג תאפשר לו באופן חוקי לחיות בארה"ב כבעלה של אייברי, אך עורך הדין אמר לאייברי שיש סיכוי של "פחות מ-5 אחוז" לאישור ויתור על האשרה הזו.

בעונה 4 של ארוס ל-90 יום: מה עכשיו?, הזוג שיתף עדכון על התוכניות שלהם לעתיד. הם עדיין נותרו בתקווה שעומר יקבל פטור על אשרת בן/בת הזוג שלו, אבל הם גם הציגו רשימה של מדינות ששניהם יוכלו לעבור אליהן יחד אם הויזה לא תצליח.

"אנחנו הולכים להשתדל בכל כוחנו לעבור לאמריקה. אנחנו מקווים שנקבל ויזה בשנתיים הקרובות", הסבירה אייברי בווידוי שלה. "אבל תוכנית B היא בהחלט איחוד האמירויות, הייתי אומר שתוכנית C היא קנדה, תוכנית D אולי כווית."

באפריל 2020 היא נתנה למעריצים עדכון נוסף וחשפה אותה היה עדיין חיה ברחבי העולם מבעלה כחלק מהשקעה בעתידם. "להבהיר, עומר ואני נשואים באושר, אבל אני נשאר באמריקה רוב הזמן [because] אני נותנת חסות לויזה של עומר", היא הסבירה לאחר שהמעריצים שאלו שאלות לגבי מצב היחסים שלהם. כדי לעשות זאת, אייברי צריך "לשמור [her] עבודה של ילדה גדולה באמריקה", אבל היא גם מנצלת את זמנה בחוכמה כדי להמשיך לתואר. "אני בקולג'," היא אמרה לעוקביה.

כוכבת ארוס 90 הימים אייברי מילס אומרת שהיא עדיין חיה באמריקה למרות הנישואים לעומר אלבכור
באדיבות אייברי ועומר/אינסטגרם

ב מרץ 2020הכוכבת האמריקאית ציפתה ליום שבו היא ובעלה יוכלו "להראות [their] ילדים איך [they] נפגש ואיך [they] התריס נגד כל הסיכויים." בזמנו, היא אמרה למעריצים שהם לא בכל למהר להיכנס להריון. בזמן שהיא כינתה את השנה וחצי האחרונות שהם בילו יחד "מדהימים", היא גם ציינה שיעבור "הרבה זמן" עד שהם יהיו מוכנים לעשות את הצעד הבא הזה.

בני הזוג חזרו אל ארוס בן 90 יום מה תהיה הפעם האחרונה בסדרה המוגבלת, ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי, במאי. "אנחנו נשואים כבר יותר משנה וחיכינו כל כך הרבה זמן שהוא יגיע לארה"ב", אמר אייברי. היא חשפה שראיון אשרת בן הזוג של עומר נקבע ל-30 במרץ, אך הוא בוטל עקב מגיפת הקורונה.

"אם הוא לא יגיע לכאן במהלך ששת החודשים הקרובים, אנחנו הולכים לעבור לאיחוד האמירויות הערביות (איחוד האמירויות) לדובאי", אמרה אז. "אבל זה באמת הורס את הסיכויים שלו להגיע לארה"ב כי כבר לא תהיה לי עבודה בארה"ב אם אני עובד בדובאי, זה לא נחשב עבור הויזה שלו כאן. זה כאילו חזרנו למקום הראשון. ואנחנו באמת לא יודעים מה לעשות".

במהלך הזמן הזה, הזוג החליט שאיחוד האמירויות היא האפשרות הטובה ביותר שלהם. ביום חג המולד, אייברי אישרה שהיא ועומר סוף סוף התאחדו לתמיד. "[Flushed face emoji] האם אתה [two] סוף סוף חיים ביחד? [two pink hearts emoji]," שאלה מעריצה אחת בהערות לתמונה של בני הזוג על חוף הים. "כן [red heart emoji]", הגיב אייברי.

אייברי מילס ועומר אלבכור סלפי
באדיבות אייברי מילס ועומר אלבכור/אינסטגרם

זמן קצר לאחר חשיפת החדשות המרגשות, אייברי החלה לשתף תכנים ברשתות החברתיות שרמזו על מיקומם. היא ביקרה בספא במלון רויאל רוז באבו דאבי, אשר באיחוד האמירויות הערביות. היא גם שיתפה תמונה של בורג' ח'ליפה, שהוא הבניין הגבוה בעולם, כ"נוף לארוחת ערב". ציון הדרך ממוקם באיחוד האמירויות בדובאי.

לאחר כמעט שלושה חודשים של חיים משותפים באיחוד האמירויות, בני הזוג יצאו לערוץ היוטיוב המשותף שלהם בתחילת מרץ 2021 כדי להודיע ​​שחלומותיהם להגיע לאמריקה סוף סוף התגשמו. "קיבלתי את הויזה שלי!" הוא אמר בעוד אייברי צרח לפני שקפץ בזרועותיו. מאז, היא נתנה הצצה לדירתם שזה עתה עוצבה.

"התמונות האלה לא עושות שום צדק… אנחנו כל כך אסירי תודה [have] סיימנו לקשט את הדירה שלנו כאן בארה"ב בזכות @sannib_london ויצירות האמנות היפות שלו. יצירת האמנות הגדולה מציגה תודה לאללה בעוד שלאחר יש את השמות שלנו בקליגרפיה יפהפיה", כתב אייברי תמונות של עיצוב הבית החדש שלהם.

באפריל 2021, אייברי יצאה לאינסטגרם כדי להכריז על ציון דרך מרגש עבור בעלה. "נחשו מי עבר את ה-INBDE לרפואת שיניים בארה"ב 🇺🇸", היא כתב בזמנו. "עכשיו, כשהוא עבר, הוא צריך ללמוד רק שנתיים בקולג' (זה פרוטוקול רגיל) והוא יהיה רופא שיניים כללי בארה"ב 😊❤️."

"עברנו שנים בנפרד בגלל הסנקציות של ארה"ב. הרבה אנשים לא האמינו שאי פעם נהיה ביחד. התענגנו על כל רגע ביחד. כל פרידה הייתה כל כך קשה", כתב אייברי דרך טיק טוק בפברואר 2022. "רק אנחנו ידענו מה עובר עלינו. אבל מותק.. הצלחנו."

"הוא עכשיו בארצות הברית?" מעריץ אחד כתב בקטע התגובות. היא פשוט ענתה, "כן."

למרבה הצער, מעריצים שמקווים להמשיך לעקוב אחר בני הזוג במסעם להתחיל חיים חדשים יחד בחו"ל יצטערו לגלות שאין להם תוכניות לצלם עבור ארוס בן 90 יום זִכָּיוֹן. בדצמבר 2021, מעריץ שאל את אייברי אם הזוג יחזור לתוכנית בקרוב והיא השיבה, "לא, אנחנו לא נהיה יותר בטלוויזיה".

עם זאת, אייברי ועומר המשיכו לשתף עדכוני חיים ברשתות החברתיות. בדצמבר 2022, היא דחפה את קבלתו של בעלה לתוכנית תחרותית מאוד באוניברסיטת רוטגרס בניו ג'רזי.

"בבקשה תגידי מזל טוב לבעלי המדהים ד"ר עומר אלבאקור", היא כתב דרך אינסטגרם בזמן. "כפי שאתם אולי כבר יודעים עומר כבר סיים את לימודיו ועבד כרופא שיניים בארץ הולדתו בסוריה, אבל כדי שיוכל להתאמן בארה"ב הוא היה צריך להתקבל ולסיים תוכנית רפואת שיניים ספציפית כאן באמריקה. תוכנית זו היא תחרותית ביותר והאיש הזה התקבל לאוניברסיטת רוטגרס היוקרתית! בשל ההשכלה הקודמת שלו בסוריה הוא לוקח תוכנית רופא שיניים במסלול מהיר שנעשתה במיוחד עבור רופא שיניים בינלאומי תוכנית זו היא תוכנית ה-DMD עם השכלה בינלאומית של בית הספר רוטגרס לרפואת שיניים ❤️ בעוד 27 חודשים בלבד בשה אללה האיש הזה ייקח חולים 😉 אני אוהב אותך כל כך מותק אני כל כך גאה בך ואני מעריך את כל העבודה הקשה שלך למען המשפחה העתידית שלנו יום אחד ❤️."קישור מקור