האם איימי וטי ג'יי מפוטרים? עדכון חקירה

בוקר טוב אמריקה עוגנים טי ג'יי הולמס ו איימי רובך לא יחזרו לתוכנית הבוקר על רקע שערוריית היחסים שלהם.

"איימי וטי ג'יי בחוץ, התקבלה החלטה", אמר מקור Us Weekly ביום שישי, 13 בינואר. "הרשת מנהלת איתם משא ומתן על עסקאות היציאה שלהם ועל הודעה".

בעוד ABC לא שיתפה עדכון לגבי הסטטוס של TJ ואיימי עם הרשת, מספר שקעים דיווחו כי העיתונאים שכרו עורכי דין במהלך החקירה.

כשנשאל אם יפוטרו מהתוכנית, אמר גורם מקורב לסיטואציה באופן בלעדי בקשר ש"נראה שזה הולך בכיוון הזה".

לאחר שהופצו תמונות של הזוג נעים בסוף נובמבר 2022, הקונצ'רים הושלכו באופן זמני מ GMA אותו דצמבר.

כתב ארצי של ABC סטפני ראמוס וכתב תחבורה ג'יו בניטז מילאו את מקומם ב-GMA3 כשהרשת החליטה כיצד להתמודד עם השערורייה. עם זאת, TJ, 45, ואיימי, 49, היו צפויות לחזור לתוכנית.

טי ג'יי ואיימי עוררו שמועות רומנטיות לראשונה כאשר דואר יומי פרסם תמונות של הזוג במצבים אינטימיים. בתמונה אחת, אושיית ה-CNN לשעבר נראתה נוגעת בחלק האחורי של איימי במהלך טיול בצפון מדינת ניו יורק. בינתיים, תמונה נוספת הראתה אותם מחזיקים ידיים במהלך נסיעה באובר בניו יורק.

האמינו שגם TJ וגם איימי היו עם בני זוגם כשהרומן שלהם נחשף. המחבר הטוב יותר נשוי אנדרו שו ב-2010, בזמן ש-TJ התחתן מרילי פיביג באותה שנה. עורך הדין להגירה, בן 45, ילד ב-2013 את בתם היחידה, בתם סבין.

בדצמבר 2022, בקשר אישר כי TJ הגישה בקשה לגירושין ממרילי.

"למרות זאת, אנו ממשיכים להיות מאוכזבים מחוסר שיקול הדעת, הכבוד והרגישות של TJ כלפי מרילי ובת המפלגה", אמר עורך דינה של מרילי. דואר יומי ב-4 בינואר על פרידתם. "לשם כך, עורך הדין של טי ג'יי ואני עבדנו יחד כדי לקדם את הגירושים שלהם באופן פרטי, מהיר ובאופן ידידותי ככל האפשר."

בינתיים, איימי עוררה שמועות מפוצלות מאנדרו, בן 55, כששיתפה תמונות דרך אינסטגרם ללא טבעת הנישואין שלה באוקטובר ובנובמבר. על פי הדיווחים, הזוג נפרד לפני שנקשרה רומנטית ל-TJ

בנובמבר, סיפר מקור בלעדית בקשר שמערכת היחסים של העמיתים לעבודה הייתה "סיוט משאבי אנוש" עבורו GMAוהוסיף כי הרשת "ניסתה נואשות להבין איך להתמודד" עם ספקולציות הרומנטיקה.

מאז שיצאו החדשות על הרומן שלהם לראשונה, TJ ואיימי לא התביישו בכל הנוגע ל-PDA.

MediaPunch/Shutterstock

ב-15 בדצמבר הם נצפו עוזבים את דירתו יחד. קצת יותר משבוע לאחר מכן, הם צולמו הלך בשדה התעופה הארטספילד-ג'קסון באטלנטה ב-26 בדצמבר. טי ג'יי כרך את זרועו סביב איימי כשהם עשו את דרכם לטיסת המשך.

העיתונאים המשיכו להשתתף ב-PDA כאשר הם נראו מתבלבלים במהלך חופשה במיאמי לקראת סוף השבוע של השנה החדשה, על פי תמונות שפורסמו על ידי עמוד שישי.

קישור מקור