האם איימי רולוף וכריס מרק של LPBW עדיין ביחד?

מתחזק? מעריצים של אנשים קטנים, עולם גדול צפה איימי רולוף להתאהב ב כריס מרק ובסופו של דבר לקשור את הקשר. המשיכו לגלול כדי לגלות את מצב היחסים של איימי וכריס היום.

האם איימי רולוף וכריס מרק ביחד היום?

איימי וכריס עדיין נשואים באושר היום.

המטריארך של רולוף מציג באופן קבוע תמונות של כריס בחשבון האינסטגרם שלה. איימי הוכיחה שהם מתחזקים על ידי שיתוף פעולה ארוך אינסטגרם פוסט לכבוד יום ההולדת של הגבר שלה דרך אינסטגרם ב-10 באוגוסט.

"להגיד ששינית את חיי זה אנדרסטייטמנט. נתת לי להיות אני ובכל זאת אני ממשיך ללמוד ולצמוח בתוכי כדי להמשיך לשאוף להיות הכי טוב שלי. אתה בן הזוג שלי היום ורוכב אל השקיעה", כתבה לצד סלפי של הזוג. "אתה האהבה שלי והחבר שלי. אתם מתחשבים, יש לכם את ההומור הסרקסטי הזה שמושך אותי כמעט בכל פעם 🤗, אתם אוהבים אותי, משגשגים על הרפתקאות וחוויות חדשות, ובאותה מידה בסדר עם פשוט לבלות בבית אחד עם השני. אתה אוהב אותי בדיוק כמו שאני ואני אוהב אותך."

איימי המשיכה, "אני אוהבת אותך בחיי, ביומיום שלי, ברגעים שלי ואני נרגשת שאני יכולה לחלוק איתך את כל ימי ההולדת שלך מכאן והלאה. זה יום ההולדת שלך ואני מאחל לך עוד. יותר מאיתנו, מעריכים אחד את השני ורגעים ביחד, הרפתקאות, צפרות, רכיבה על אופנועים, משחקים, טיולים וגילוי משהו חדש על עצמנו ואחד על השני”.

באדיבות איימי רולוף/אינסטגרם

"אני חוגג אותך כי אתה אדם מדהים ואני שמח שבחרת בי ואתה חלק מהחיים שלי. יום הולדת 60 שמח מותק! 🎉🎈🏍😘. אני כל כך אוהבת אותך", סיכמה בפוסט המתחשב.

מתי איימי רולוף וכריס מרק נפגשו?

איימי וכריס הכירו ב-2016, זמן קצר לאחר שהתגרשה מהאקס מאט רולוף.

"מסיבה כלשהי, שמתי עין על כריס," היא אמרה משק בית טוב בשנת 2020 של הימים הראשונים של מערכת היחסים שלהם. "היה קשה לקרוא… איך הוא מרגיש או מה הוא חושב. ואז פתחנו בשיחה על אופנועים ויציאה לטיול… בלי לחשוב שמשהו יקרה".

ברגע שהם התבססו יותר כזוג, איימי וכריס הפכו את הרומנטיקה שלהם לפייסבוק לרשמי ב-3 בדצמבר 2017.

מתי איימי רולוף וכריס מרק התחתנו?

כריס הציע נישואים לאיימי בספטמבר 2019. "אני נרגש, אני כל כך מופתע, אני נרגש!" איימי סיפרה אֲנָשִׁים אחרי שהוא כרע על ברך אחת. "מעולם לא חשבתי שאתחתן שוב, אבל גם קיוויתי לזה! עכשיו כשזה קורה, לא יכולתי להיות יותר מאושר או נרגש יותר".

בעקבות תכנון חתונה אינטנסיבי שתועד בתוכנית TLC, בני הזוג נרתמו ב-28 באוגוסט 2021. הם הצהירו על אהבתם זה לזו מול 146 מחבריהם ובני משפחתם הקרובים ביותר, שהוצגו בספיישל של איימי וכריס Happily Ever After.קישור מקור