האם איתן, אוליביה עדיין ביחד?

התאחדו מחדש? ברוכים הבאים לפלטוויל כוכבים איתן פלאת' ואשתו, אוליביה פלאת' (לבית מגס), הפתיע את המעריצים בעונה 3 כשהודיעו שהם נפרדים לאחר כשנתיים בלבד של נישואים. עם זאת, הפרידה של בני הזוג TLC לא נמשכה זמן רב ועד סוף העונה, הם חזרו להיות ביחד ועברו מעיר הולדתו של איתן, קהיר, ג'ורג'יה, לטמפה, פלורידה. לרוע המזל, נראה היה שנישואיהם עדיין על הסלעים למרות שהם לכאורה השלימו. אבל האם איתן ואוליביה עדיין ביחד עכשיו? המשך לגלול למטה כדי לגלות.

למה איתן ואוליביה פלאת' נפרדו?

הזוג הצעיר התחיל את נישואיהם בדרמה. זמן קצר לאחר חתונתם ב-2018, אוליביה החלה להתנגח עם הוריו של איתן, קים פלאת' ו בארי פלאת'. קים ובארי התנגשו עם כלתם החדשה מכיוון שאוליביה לא הייתה מנוי לדעות השמרניות של משפחת פלאת' ומרדו לעתים קרובות נגד הכללים שלהם שכללו ללא טלוויזיה, ללא טלפונים ניידים או מחשבים וללא סודה עם סוכר.

עם זאת, ברגע שהדרמה המשפחתית שככה, הסדקים במערכת היחסים של איתן ואוליביה החלו להופיע. אחת הבעיות המרכזיות ביניהם הייתה חוסר התקשורת ואוליביה הרגישה שאיתן מעדיף להימנע מהבעיות שלהם מאשר לטפל בהן. סוגיה נוספת הייתה שאוליביה לא הייתה מרוצה לחיות בעיירה הקטנה של משפחת פלאת', קהיר ורצתה לעבור לעיר גדולה יותר, אך איתן לא רצה להתרחק מביתו.

"אני באמת רוצה לגור בעיר גדולה יותר, אני באמת רוצה להיות מגורה יותר", אמרה אוליביה לבעלה. איתן הגיב, "כל עוד אני איתך, כנראה לא אחזור לעולם לסביבה שאני אוהב".

אוליביה קיבלה אז את ההחלטה הגדולה לעזוב את הבית הזוגי של בני הזוג על רקע הבעיות בנישואיהם. "עד שהוא לא יבין מה הוא רוצה, אני לא באמת מסוגלת לנהל איתו מערכת יחסים", אמרה. "אז אני הולך לעבור לגור עם חבר לזמן מה."

באדיבות אוליביה פלאת'/אינסטגרם

האם איתן ואוליביה עדיין ביחד?

עד שהם חזרו לעונה 4 של ברוכים הבאים לפלטווילאוליביה ואיתן גרו יחד שוב ועברו לטמפה עם אחותו של איתן, מוריה פלאת' ואחיה של אוליביה נתן.

"זה מרגיש נהדר לחזור להיות ביחד", אמר איתן בבכורה של עונה 4 של התוכנית. "במיוחד בהתחשב בעובדה שהיינו ממש ממש קרובים להתגרש וללכת בדרכים נפרדות".

בעוד בני הזוג התמקדו בתיקון נישואיהם ועבדו על לבלות יותר זמן ביחד, הם עדיין נאבקו בבעיות תקשורת. הם התווכחו בגלל שאיתן שמר סוד מאוליביה שהוא קנה עוד מכונית חדשה כדי לתקן מכונית ישנה חדשה בזמן שהם היו נפרדים. אוליביה אמרה שהיא כועסת בגלל שאיתן משתמש בתחביב שלו לתקן מכוניות כדי לברוח מהבעיות הזוגיות שלהם.

עם זאת, נראה שאוליביה ואיתן הצליחו לעבור את החלק הקשה שלהם. ביוני 2022, אוליביה השתתפה בטרנד ה-TikTok הויראלי שבו אנשים מציגים את הודעות הטקסט המצחיקות או השגרתיות שהם מקבלים מהשותפים שלהם. היא כתבה את הסרטון עם טקסטים מבעלה"צריך לאהוב אותו 🤣🥰."קישור מקור