האם אלק בולדווין יעמוד בפני אישומים פליליים בצילומי סרטים?

לאחר מותו הטרגי של צלמת הקולנוע הלינה האצ'ינס, חֲלוּדָה שַׂחְקָן אלק בולדווין הואשם בשתי עבירות של הריגה שלא מרצון, התובע המחוזי של מחוז סנטה פה מרי קרמק-אלטוויז אושר ביום חמישי, 19 בינואר.

"לאחר סקירה מעמיקה של הראיות והחוקים של מדינת ניו מקסיקו, קבעתי שיש מספיק ראיות להגשת כתבי אישום פליליים נגד אלק בולדווין וחברים אחרים מצוות הקולנוע 'חלודה'", אמר קרמק-אלטוויס ב- הצהרה. "במשמרת שלי, אף אחד לא מעל החוק, ולכולם מגיע צדק".

בנוסף להאשמות נגד בולדווין, בן 64, האנה גוטיירז-רידהשריונר של הסרט שהיה אחראי על כלי הנשק על הסט, יעמוד גם בפני שתי עבירות של הריגה בשוגג. חֲלוּדָהעוזר הבמאי הראשון של, דיוויד הולהסכים להודות באשמה בשימוש רשלני בנשק קטלני.

Carmack-Altwies אמרה בעבר כי "כל האפשרויות" היו "על השולחן" באוקטובר 2021 במהלך החקירה.

"אני לא מתייחס לאישומים אם יוגשו או לא או על מי. אנחנו לא יכולים לענות על השאלה הזו עדיין עד שנשלים חקירה מעמיקה יותר", אמרה אז, והבהירה עוד, "אף אחד לא פוסל בשלב זה".

Jae C Hong/AP/Shutterstock

סט 'חלודה' של אלק בולדווין.

נציג של בולדווין לא הגיב מיד בקשרבקשת התגובה של Carmack-Altwies בנוגע להערותיה של Carmack-Altwies במסיבת העיתונאים.

באשר למה שקרה באותו אחר הצהריים ביום חמישי, 21 באוקטובר, האצ'ינס, בן 42, נורה למוות ובמאי ג'ואל סוזה נפצעה כשעמדה מאחוריה בזמן שהם "עשו חזרות על סצנה" לסרט המערבון, על פי שריף עדן מנדוזה שעלה על הדוכן כדי לענות על שאלות.

מותו של האצ'ינס נקבע למרבה הצער לאחר שנלקח לבית חולים מקומי בעוד סוזה שוחרר מאז לאחר שנלקח למרכז רפואי אחר, אמר נציגו חדשות NBC.

מנדוזה אמר כי הייתה "כמות מוגבלת של צוותי סרטים שנכחו באזור כשהאירוע התרחש, למרות שהיו כ-100 אנשים על הסט".

"באמצעות ביצוע צווי חיפוש, אספנו כ-600 פריטי ראיות. אלה כוללים, בין היתר, שלושה כלי נשק, כ-500 כדורים של תחמושת וכמה פריטי לבוש ואביזרים", המשיך מנדוזה.

המשטרה התאוששה סיבובים חיים נוספים על הסט, וכל העדויות יוגשו למעבדת הפשע של ה-FBI בקוונטיקו, וירג'יניה, לניתוח עם המשך החקירה.

"בהתייחס לאישומים אפשריים, זה מוקדם מדי כרגע בחקירה להגיב על אישומים בשלב זה", ציין מנדוזה. "החקירה תימשך, ואם משרד השריף יקבע במהלך החקירה שלנו התרחש פשע וקיימת סיבה אפשרית, יבוצע מעצר או מעצרים ויוגשו כתבי אישום. אחרת, נשלים את החקירה שלנו ונעביר את מלוא החקירה והראיות לעיון התובע המחוזי".

האם אלק בולדווין יעמוד בפני חיובים?
MEGA

לאחר הטרגדיה שהתרחשה על הסט, התבטאו כמה אנשים שהכירו את האצ'ינס באופן אישי, אבלים על אובדן של צלם קולנוע מוכשר שהיה גם אם אוהבת לבן אנדרוס בן ה-9 ואשתו לבעל מתיו האצ'ינס.

בולדווין גם פרסם הצהרה המביעה את צערו על רקע החדשות שהפקת הסרט הופסקה.

"אין מילים כדי להעביר את ההלם והעצב שלי על התאונה הטרגית שגבתה את חייה של הלינה האצ'ינס, רעיה, אמא ועמית נערצת מאוד שלנו", סאטרדיי נייט לייב השחקן צייץ בטוויטר בהצהרה ב-22 באוקטובר. "אני משתף פעולה באופן מלא עם חקירת המשטרה כדי לטפל כיצד התרחשה הטרגדיה הזו ואני בקשר עם בעלה, ומציע את תמיכתי לו ולמשפחתו. הלב שלי שבור על בעלה, בנם, וכל מי שהכיר ואהב את חלינה".

קישור מקור