האם אמבר פורטווד פוטרה מ"הפרק הבא"?

האם אמבר פורטווד פוטרה מ"הפרק הבא"?

סופה של תקופה? שמועות מסתחררות על זה אמא נוער OG אלום ענבר פורטווד פוטר לאחר ריב לכאורה עם אמא מתבגרת: הפרק הבא costar אשלי ג'ונסאבל בקשר יכול לאשר שזה לא המקרה.

"היא לא פוטרה", אומר מקור בקשר על מעמדה של אמבר ברשת, והוסיפו כי הם "עדיין מתלבטים אם היא תמשיך עם התוכנית".

המקורב טוען כי אמבר, 32, ו-MTV "לא רואים עין בעין בכמה דברים".

"יש דברים שהיא אוהבת [about filming] ודברים שבאמת מאתגרים בלהיות בתוכנית", ממשיך המקור.

בעוד אמבר והרשת מוצאות את ההבדלים ביניהן, חבריו של יליד אינדיאנה החלו לצלם את העונה הקרובה של אמא מתבגרת: הפרק הבאלפי האשלישהיה הראשון לדווח על החדשות.

היעדרותה של אמבר מסדרת הריאליטי הוותיקה מגיעה לאחר שיחה סוערת בינה לבין אשלי, 25, הייתה הודלף ברשתות החברתיות על ידי יליד קליפורניה.

לאחר צילומי ה מפגש משפחתי מפגש מיוחד שנערך בלוס אנג'לס באוקטובר 2022, כל האמהות מינוס אשלי עלו על שני טנדרים כדי לצאת מהסט. לפי האשלי, אשלי [Jones] "הבינה מי היה בטנדרים" כשחלפו על פניה ו"היא התחילה לעשות את מהלכי הטוורקינג החתומים שלה".

על פי הדיווחים, אמבר זעמה והתקשרה לאשלי, שטענה שהקליטה סרטון TikTok.

בשיחת הטלפון, אמבר לוהטת בבירור איימה שאשלי תניע את ההופעה. "נעלמת. הכסף שלך נגמר, כלבה, אינך. העונה הבאה של המלך, צפו," היא צרחה. "התעסקת עם הכלבה הלא נכונה."

הדרמה של אמבר ואשלי התרחשה בעקבות הדרמה של הסטודנטית לסיעוד עם חברים אחרים בריאנה דה-ז'סוס ו קיאיה אליוט בזמן הצילומים אמא מתבגרת: מפגש משפחתי באורגון בחודש הקודם.

לבריאנה, בת 28, ולקיאיה, בת 22, היו בעיות עם אשלי לפני שהגיעו לאורגון עם אמותיהם, שנבעו ממדיה חברתית.

"אני בכנות לא יודע אם אשלי תגיע, אבל מאז העונה שעברה, היו הרבה דרמות אינטרנטיות מוזרות", אמרה בריאנה למפיקים לפני הגעתה של אשלי. "כולנו כרתנו ברית שלא נדבר אחד על השני באינטרנט. אם היה משהו שרצינו לדון בו, היינו הולכים אחד לשני באופן פרטי. כל השאר בזיכיון עשו זאת, חוץ מאשלי [sic]."

קיאיה מצידה טענה שאשלי "עלתה לאינסטגרם ועשתה את הפוסט הארוך הזה על [her]."

"אני לא מרגישה שאני יכולה להתערבב בידיעה שאני מרגישה בצורה כלשהי כי אני מרגישה שזה יהיה מזויף מצידי", הוסיפה.

העניינים הסלימו במהירות כאשר אמה של ברי, רוקסן דה-ג'סוס, התעמתה עם אמה של אשלי, הכומר תה, במהלך ארוחת ערב קבוצתית. לאחר שהדברים הפכו פיזיים כאשר יליד פלורידה מאיים לבעוט באשלי בגרון ואשלי יורקת בפרצוף של בריאנה, המפיקים והאבטחה נאלצו להפריד בין הקבוצה. אשלי וברי, יחד עם אמותיהם, התבקשו לעזוב את אתר הנופש ונאמר להם להישאר במלון אחר למשך הלילה.קישור מקור