האם אמילי רטאייקובסקי, הבעל סבסטיאן התפצלו? רמזים לגירושין

האם זה נגמר? אמילי רטאייקאוסקי ובעל סבסטיאן בר-מקלר עורר ספקולציות מפוצלות ברשתות החברתיות לאחר יותר מארבע שנות נישואים.

הזוג קשר את הקשר בחתונה פרטית בבית המשפט בפברואר 2018, שבועות ספורים לאחר שפרסמו את מערכת היחסים ביניהם. "הוא הציע לי נישואין במינטה טברנה [in New York City]", היא אמרה במהלך ראיון באפריל 2018 על תוכנית הלילה בכיכובו של ג'ימי פאלון. "לא הייתה לו טבעת, אז אמרתי, 'מממ, לא'," היא המשיכה. "ואז הוא לקח את מהדק הנייר שאיתו שולם החשבון ועשה לי טבעת, שלמעשה חשבתי שהיא ממש רומנטית".

עם זאת, נישואיהם היה המקור לספקולציות בפרידה כפי שאמילי נצפתה בפומבי במספר הזדמנויות ללא טבעת הנישואין שלה על האצבע. בנוסף, בני הזוג מכרו לאחרונה את ביתם בלוס אנג'לס שרכשו ב-2018.

המשיכו לקרוא כדי לראות את כל הרמזים המובילים לפיצול לכאורה.

אמילי רטאג'קובסקי/אינסטגרם

אמילי רטאג'קובסקי נצפתה ללא טבעת הנישואין שלה

הדוגמנית הרימה גבות כאשר נצפתה מטיילת עם בנה, סילבסטר – אותו היא חולקת עם סבסטיאן – ברחבי ניו יורק ביולי 2022. בעוד שמלתה הירוקה המחבקת את גופה הייתה מהממת מספיק כדי לגרום לתשומת לב, אמיתי עורר השיחה היה שהיא לא עונדת את טבעת הנישואין שלה.

אמילי גם פרסמה קרוסלת אינסטגרם שלה במכונית ביולי 2022, ובמקביל גם יצאה מהבית בלי הטבעת.

אמילי רטאייקאוסקי וסבסטיאן בר-מקלר נראו לאחרונה ביחד ביוני 2022

הזוג נהנה מחופשה איטלקית ונראה היה שהם ביחסים טובים כשהם הראו מחשב כף יד גדול בזמן שספגו את השמש בפורטו ארקולה. יתר על כן, אמילי לא פרסמה תמונה עם השחקן בחשבון האינסטגרם שלה מאז מאי 2021.

אולם, ה "קווים מטושטשים" breakout star משתף אינסוף פוסטים של בנם. "איך התמזל מזלי", היא כתבה את קרוסלת האינסטגרם שלה בפברואר 2022 של הקטנה.

אמילי רטאג'קובסקי וסבסטיאן בר-מקלר מכרו את ביתם בלוס אנג'לס

כמעט ארבע שנים לאחר שעברו יחד לביתם במזרח לוס אנג'לס, מחבר "הגוף שלי" ו אבני חן לא חתוכות המפיק שם את ביתם עם שלושה חדרי שינה, שלושה חדרי אמבטיה במאי 2022. הבית המדהים נמכר במהירות לבעל הבית החדש ביוני 2022 תמורת 2.48 מיליון דולר.[homeownerinJune2022for$248million

על פי הדיווחים, אמילי מתכננת להגיש בקשה לגירושין

בעוד שהדוגמנית ובעלה לא הגיבו על השמועות המפוצלות, עמוד שישי דיווחה שהיא מתכננת להגיש תביעת גירושין. עם זאת, שימו לב שעדיין אין הגשה במערכת בתי המשפט

נציגה של אמילי וחברת הפקות שסבסטיאן עובד בה, Elara Pictures, לא הגיבו מיד של In Touch בקשות להערה.

קישור מקור