האם אן השה נשואה? הכירו את הבעל לשעבר קולמן לאפון

שַׂחְקָנִית אן הכה זכתה לתמיכת משפחתה, חבריה וחבריה לשעבר לאחר תאונת דרכים הותירה אותה בתרדמת באוגוסט 2022. עולם אחר אלום היה נשוי פעם אחת קולמן לאפון והיו לו כמה רומנים הוליוודיים מתוקשרים. גלול כדי ללמוד עוד על בעלה לשעבר והיסטוריה של מערכת היחסים.

מיהו בעלה לשעבר של אן הצ'ה, קולמן לאפון?

לפני נישואיה היחידים, אן הייתה במערכת יחסים עם אלן דג'נרס מ-1997 עד 2000. יליד אוהיו נקשר גם אליו סטיב מרטין בתחילת שנות ה-90. היא פגשה את קולמן בזמן שעבד על סרט תיעודי על אלן והקריירה שלה, לפי IMDb. ה רוקדים עם כוכבים אלום והצלם פגעו בזה והלכו במעבר ב-2001.

Jim Smeal/BEI/Shutterstock

הם הפכו להורים בשנת 2002 כאשר קיבלו את בנם היחיד המשותף, בנם הומר לאפון. נישואיהם הסתיימו בשנת 2009 כאשר גירושיהם הושלמו. הוא המשיך להיות מתווך נדל"ן. איל הבידור לשעבר ואשתו השנייה, אלקסי לאפוןעובדים כצוות לניהול חברת נדל"ן בוטיק משלהם, The Laffoon Group.

קולמן ואלקסי קיבלו את פניהם של שלושה ילדים יחד, זואי, אמי לו וויאט, כולם מצולמים לעתים קרובות בחשבונות האינסטגרם שלהם מבלים עם הומר. אבא לארבעה חגג את יום הולדתו ה-20 של בנו הבכור בפרסום תמונה גלויה.

"הומר לאפון בן ה-20 שנטבע טרי, מחזיק את אחיו הקטן באור הבוקר", הוא כתב את התמונה. "יש הרבה מה להטריד עם העולם הרחב, אבל יש גם הרבה מה למצוא יפה ונפלא. אולי הרגע הזה יכול להיות תזכורת טובה עבורך כמו עבורנו. יום B שמח בן. אוהב אותך!"

מיהו החבר לשעבר של אן השה, ג'יימס טאפר?

אן יצאה עם החבר לשעבר שלה ג'יימס טאפר מ-2008 עד 2018. הזוג עבד יחד על סדרת הטלוויזיה גברים בעצים. הם קיבלו את פניהם של בן אחד ביחד, אטלס, בשנת 2009. למרות שהמועמד לטוני וה- שקרים קטנים גדולים השחקן מעולם לא הלך במעבר, הם תיארו את הדינמיקה של מערכת היחסים שלהם כ"מאורסת לנצח" בראיון במאי 2011 עם הטלגרף. הם נפרדו אחרי עשור של היכרויות.

אן השה הבעל לשעבר קולמן לאפון: פרטי נישואין
ג'ים סמיל/שטרסטוק

לאחר שפרסמו חדשות על התאונה של אן, ה האנטומיה של גריי alum פרסם מחווה לבן זוגו לשעבר באינסטגרם.

"מחשבות ותפילות עבור האישה, השחקנית והאמא המקסימה הזו הלילה, אן השה, אנחנו אוהבים אותך", הוא רשם תמונה של הבחירה של גרייסי שחקנית עם בנם.

קישור מקור