האם אנג'לינה וויני מ'ג'רזי שור' יוצאים? הם מגיבים

מדבר. חוף ג'רזי כוכב אנג'לינה פיברניק גילתה אם אי פעם תצא עם קוסטר ויני גואדגנינו על רקע ספקולציות ביחסים.

בעוד שצופי MTV הביעו שאנג'לינה, 35, וויני, 34, עשויים להיות זוג טוב, בעבר הוא סגר כל תקווה שהקשר ביניהם יהפוך לרומנטי. בינתיים, אנג'לינה חלקה סנטימנט דומה במהלך ראיון עם בידור הערב ביום שלישי, 28 ביוני.

"כולם רוצים את זה ואני כאילו, 'למה?!'", אמרה אנג'לינה על מערכת יחסים פוטנציאלית עם ויני. "למה כולם רוצים את זה?!" לאחר שנשאלה אם אי פעם תצא עם הכוכבת שלה, יליד סטטן איילנד הגיב, "לא, לא, לא, לא לא."

היא המשיכה ושיתפה את נימוקיה מדוע הם לעולם לא ייפגשו. "אנחנו חברים, אבל אני חושב שהוא רוצה את זה יותר, ברור", אמר איש הטלוויזיה. "הייתי שם, עשיתי את זה, אתה יודע? אני לא יודע."

MTV

לזוג היו מערכת יחסים מסובכת לאורך השנים ולעתים קרובות מביעים את שנאתם המשובבת זה כלפי זה. בעוד אנג'לינה וויני מעולם לא יצאו רשמית, הם הציתו שמועות רומנטיות כאשר התחברו כשהם שיכורים במהלך העונה השנייה של חוף ג'רזי.

"תשמע, אני אוהב אותו עד מוות. הוא כמו אח בשבילי. עכשיו זה מוזר להגיד את זה, אווו", אמרה לרשת. "אבל אני מרגיש שהוא אוהב אותי יותר ממה שאני אוהב אותו, אבל הוא יכול פשוט להכחיש כל מה שהוא רוצה. לעולם אל תגיד לעולם לא, אבל אני לא חושב כך."

אנג'לינה פתחה את הנושא לאחר שוויני אמר כמה מילים קשות כשהתייחסה אם הם ייצאו אי פעם.

"אני בקומה ה-18 של המלון שלי. אני מעדיף לקפוץ מהמרפסת הזו מאשר אי פעם לבדר אחד מאלה [dating] שמועות", אמר Us Weekly במרץ. "אני לא יודע אם אנשים חושבים שאני, כאילו, מקסים או שאני משקר לגבי זה. כאילו, כשאני אומר לך שאין גרם של אנרגיה או משהו בגוף שלי שיש לו איזושהי משיכה רומנטית כלפי אנג'לינה, אני מבטיח לך. אני לא."

שמועות היכרויות התלהטו לאחר שהאקס של אנג'לינה, כריס לרנגירההגיש תביעת גירושין מה חוף ג'רזי: חופשה משפחתית מככב בינואר. על פי מסמכים שהגיעו לידי בקשרכריס ציטט "הבדלים בלתי ניתנים לגישור שגרמו להתמוטטות הנישואים לתקופה של לפחות שישה חודשים" בהגשתו.

חודשים לאחר הגשת ניירת הגירושין, אנג'לינה עשתה זאת טיק טוק להכריז שהיא חוזרת לסצנת ההיכרויות במאי. בקליפ, כוכבת אול סטאר שור נחה במיטה כשהיא משמיעה קול של אישה ששואלת, "מהן התכונות שאתה מביא לשולחן?" גבר ענה, "ובכן, אני פשוט נראה כאילו אני מטורף."

היא עשתה פרצוף מזועזע כשהינהנה לצד הערותיו של הגבר. "כשאתה בריאליטי ותנסה להיכנס שוב לעולם ההיכרויות", נכתב בטקסט על המסך.

אנג'לינה דיברה איתה באופן בלעדי בקשר על חיי המין שלה בעקבות הפיצול. "אני יוצאת עכשיו ואני מאוד שמחה", אמרה ביוני. "לפחות אני עושה סקס עכשיו, אני חייבת להיות כנה," היא צחקה, ורמזה להערותיה הקודמות על חיי המין ה"לא קיימים" שלה ושל כריס.

קישור מקור