האם אנדרו ואמירה עדיין ביחד?

האם אנדרו ואמירה עדיין ביחד?

האם אנדרו קנטון ו אמירה לוליסה עדיין ביחד? ה ארוס בן 90 יום זוּג התמודד עם מכשול אחר מכשול במהלך סיפור האהבה שלהם בעונה 8. המשיכו לקרוא כדי לגלות הכל על מצב מערכת היחסים הנוכחי שלהם.

איך נפגשו כוכבי '90 יום ארוס' אנדרו ואמינה?

אמירה ואנדרו הכירו באינטרנט והחלו לצאת למרחקים ארוכים. הזוג נפגש באופן אישי בפעם הראשונה במהלך טיול בלאס וגאס, שם אנדרו הציע נישואין. זמן קצר לאחר מכן, אשרת K-1 שלה (שתאפשר לה לנסוע לאמריקה כארוסתו של אנדרו) אושרה במרץ 2020, ארה"ב הטילה איסור נסיעה על מדינות אירופה – כולל מולדתה צרפת – בשיאה של מגיפת הקורונה.

מה קרה במהלך עונה 8 של '90 יום ארוס'?

כשתאריך התפוגה של הויזה של אמירה מתקרב במהירות, זה הותיר את בני הזוג בחיפוש אחר דרך ליופי הצרפתי להגיע לארה"ב כדי שיוכלו להתחיל את חייהם יחד. בסצנה ששודרה ב-TLC בדצמבר 2020, אנדרו הסביר לאמו שהוא מצא "פרצה" באיסור הנסיעה באמצעות לוח מודעות מקוון לזוגות אחרים של ויזה K-1 שנפגעו מהמגיפה. נראה כי יליד צפון קליפורניה הוא זה שהתעקש שאמירה תטוס למקסיקו, שם הוא יפגוש אותה כדי שיוכלו להסגר יחדיו בעצמם למשך 14 ימים לפני שנסעו לאמריקה בגבול ארה"ב-מקסיקו.

זמן קצר לאחר שידור הסצנה, בעל המעון פנה לאינסטגרם כדי להאשים את חברת ההפקות, Sharp Entertainment, ב"פרנקנביס" – כלומר כאשר מפיקים בתוכנית ריאליטי מנסים "לשפר" קו עלילה על ידי שימוש ב"עריכה סלקטיבית ביותר" כדי להתאים עם נרטיב ספציפי. הוא הכחיש שהוא זה שהגה את רעיון "הפרצה", אבל זה לא מנע ממנו לקבל טונות של תגובה מקוונת.

כשהגיעה אמירה למקסיקו, היא נעצרה על ידי הרשויות. המעריצים לא רק חשבו שאנדרו הוא זה ש"לחץ" על אמירה להסכים לתוכנית, אלא שהם הרגישו שהוא לא עשה מספיק כדי לעזור לה ברגע שנודע לו שהיא נעצרה על ידי שיחות טלפון מחדר הנופש שלו. במקום זאת, הוא נשאר במקסיקו ונהנה מהחופשה הסולו – מלאת סיורים, אוכל משובח ועיסויים – בזמן שהיא גורשה חזרה לצרפת לאחר שהוחזקה במשך שלושה ימים בבית מעצר.

לאחר שחזרה הביתה לצרפת בעקבות ניסיון המעצר שלה, נותרו 40 יום לויזה שלה לפני שתפוגה ואנדרו התעקש שהם ימציא תוכנית אחרת. הוא מיד הציע להם לנסות דרך אחרת להיות ביחד: אמירה תצטרך לנסוע לבד לסרביה, להסגר עצמי בבית מלון למשך 14 יום ולעלות משם על טיסה לארצות הברית. בהתחלה, היא לא הייתה בטוחה אם היא רוצה לעבור שוב את כל החוויה הקשה, אבל בסופו של דבר החליטה לעשות כל מה שצריך כדי להתאחד עם אנדרו.

בני הזוג נקלעו לריב גדול יום לפני שאמירה הייתה אמורה לטוס לאמריקה. במהלך שיחת וידאו, אנדרו התחיל לרשום דברים שהם יכולים לעשות ברגע שאמריה הגיעה – כולל ביקור באחותו, קוני, שהייתה בהריון באותה תקופה. אמירה אמרה שמאז אחותו של אנדרו הודיעה על הריונה, הוא היה "אובססיבי" ללדת ילדים משלהם וכל הזמן ביקש ממנה "ציר זמן" של מתי היא תרצה להקים את משפחתם.

"אני רוצה שהיחסים שלנו יהיו במקום טוב לפני שנכניס ילדים לתמונה", אמרה בכתב וידוי, לאחר שסיפרה לאנדרו שהם רבו יותר מדי והיא לא הרגישה בנוח להביא ילד למערכת היחסים שלהם אם הם נאבקים עם נושאים.

באותו לילה, אמירה חשפה את דעותיהם השונות לגבי הבאת ילדים למאבק גדול יותר. "רק כמה שעות לפני הטיסה שלי לארה"ב כדי סוף סוף להתאחד עם אהבת חיי, אנדרו מתקשר אליי ומתקוטט איתי כל הלילה", היא אמרה ובוכה. "הוא אומר לי שזה לא מסתדר בינינו. אנחנו לא באותו עמוד לגבי הבאת ילדים. אני כל כך פגוע עכשיו כי אנדרו הוא הגבר שאני רוצה לבלות איתו את כל חיי… אני בהלם".

אנדרו סימס לאמירה מידע על טיסה אחרת שרכש עבורה למחרת, שתחזיר אותה לצרפת. המצלמה התקרבה לשיחת הוואטסאפ שלהם, שבה כתב אנדרו: "קיבלת הרבה יותר חבל לתלות את עצמך איתו אז זה עליך. הילדים במעון הם שחקני קבוצה הרבה יותר טובים. אתה עושה את הבחירות שלך. אתה יורה לעצמך ברגל. אם יש לך מה לדבר, אני ממליץ לך בחום שתשתתף איתי עכשיו. הזמן שלי מוגבל!" כאשר אמירה לא הגיבה, הוסיף אנדרו, "עברו 30 דקות מההצעה הראשונית שלי לעזור. יש לי רק עוד 60 שניות. 5, 4…"

למרות ההודעות של אנדרו, אמירה החליטה לעלות במקום זאת על הטיסה לארה"ב. כשסיפרה לו על תוכניותיה, הוא אמר לה שהוא עדיין כועס ושהיא תברך "ארוס כועס" כשהיא תגע. ממש כשאמירה עמדה לעלות לטיסה, היא לקתה בהתקף פאניקה והחליטה להסתובב. היא התקשרה לאביה לתמיכה, והוא יעץ לה לקבל את ההחלטה הנכונה עבורה ועבור עתידה.

"החלטתי לחזור לצרפת", היא אישרה. "הייתי כל כך גאה לקרוא לאנדרו בעלי לעתיד ועכשיו זה נגמר."

האם כוכבי '90 יום ארוס' אנדרו ואמירה עדיין ביחד?

בתקופה שמאז סיום מערכת היחסים שלהם שיחקה בטלוויזיה, הרבה ירד בין האקסים.

בנובמבר 2021, אמירה נקשרה לעניין אהבה חדש לאחר שזוהתה עם גבר מסתורי בלאס וגאס.

"הם הופיעו יחד ב- Vanity Beauty Boutique", סיפר מקורב בקשר בזמן. "איפה היו צלמים שצילמו אותה."

בינתיים שנתיים לאחר הפיצול שלהם ב-2020, אנדרו חשף שהוא ממכר את טבעת האירוסין שקודם לכן השתמש להציע לאמירה. יליד צרפת שלח את ניל ליין אזמרגד המדהים בחזרה לאנדרו זמן קצר לאחר הפרידה שלהם ב-TLC.

"זו הייתה טבעת אמרלד יפהפייה שאמירה ואני בילינו זמן רב בהתאמה אישית. הוא עשוי מזהב לבן וברקת גדולה יושבת למעלה מוקפת יהלומים יפים", אמר אנדרו בקשר באוגוסט 2022. "אמירה ואני הלכנו והערכנו את הטבעת לפני כמה שנים והיא הייתה שווה כ-8,000 דולר. אמירה מאוד אהבה את הטבעת הזו".

המשך לגלול למטה כדי לראות את הדרמה של אנדרו ואמירה במדיה החברתית בעקבות הפיצול שלהם למטה.

קישור מקור