האם אנה ולוסי של אקסטרים סיסטר עדיין עם בן? פרטי היכרויות

מעריצים יגלו בקרוב אם TLC's אקסטרים אחיות כוכבים, תאומים זהים אנה ו לוסי דסינקעדיין ביחד עם החבר שלהם מזה 11 שנים, בן בירן. המשיכו לקרוא לפרטים נוספים על מערכת היחסים הלא שגרתית שלהם.

האם אנה, לוסי ובן של אקסטרים סיסטר עדיין ביחד?

כל הסימנים מצביעים על "כן". חשבון האינסטגרם המשותף של האחיות פרסם תמונה מ-16 בינואר של הנשים שישבו משני צדי בן במהלך הקלטת התוכנית. "העונה השנייה של תוכנית הריאליטי שלנו אקסטרים אחיות עומד להיות פראי וקרוב יותר מאי פעם, והתאומות הכי זהות בעולם אנה ולוסי דז'נקה והחבר המשותף שלהן בן ואמא ג'אנה חוזרים לחלוק את מסעות האקסטרים שלהם", נכתב בכותרת.

הנשים גם שיתפו תמונה כשהן מצטלמות עם בן מחזיק תאום אחד בכל אחת מזרועותיו כשהן צלצלו בשנת 2023. "שנה טובה מכולנו", הן כתבו ליד פוסט באינסטגרם ב-1 בינואר.

כמה זמן אנה, לוסי ובן של אחיות אקסטרים היו ביחד?

האחיות מפרת', אוסטרליה, יוצאות עם המכונאי החשמלי כבר 11 שנים. הם גרים יחד, יחד עם אמא של התאומים ו"החברה הכי טובה" ג'נט. בן, לוסי ואנה אפילו חולקים מיטה!

"לוסי תמיד בצד שמאל, אנה תמיד בצד ימין, ובן באמצע," הסבירה ג'נט. חדשות פוקס באפריל 2021.

"זו מיטת קינג סייז נפרדת, גדולה יותר מקינג סייז בערך סנטימטר גדול יותר… אולי שישה סנטימטרים יותר," סיפר אחד התאומים השמש בפברואר 2019 על המיטה שלהם לשלושה לפני שהם מקבלים את הפריצה הגדולה שלהם ב-TLC.

השלושה נשארים במיטה ביחד גם אם בן נמצא באינטימיות עם אחד התאומים. "כן זה זה. זה כל מה שאנחנו אומרים. אנחנו אף פעם לא נפרדים", אמר לפרסום אחד התאומים. בן גם אף פעם לא עסוק באחות אחת בזמן שהשנייה ישנה. "זה לעולם לא יקרה," אמרה לוסי לרשת. "אין קנאה במערכת היחסים. אם בן ינשק את אנה, הוא ינשק אותי."

באדיבות אנה ולוסי דסינק/אינסטגרם

איך אנה ולוסי הכירו את בן?

האחיות יצר קשר עם בן בפייסבוק בדחיפה של חבר משותף. בן הוא תאום אחים בעצמו, והחבר חשב שזה יכול להיות התאמה טובה. "היינו מראש שהגענו כחבילה, והוא התעקש שזה בסדר מבחינתו. בהיותו תאום לא זהה בעצמו, הוא אמר שהוא מבין את הקשר שלנו", סיפרה לוסי השמש.

התאומים נחושים בדעתם שהם חייבים לחלוק את אותו גבר. "היו לנו חברים נפרדים בעבר וזה לא עבד. תמיד צריך להיות לנו אותו בן זוג. כשהיו לנו שותפים נפרדים תמיד ניסו להפריד בינינו. זה הרס הכל כי אנחנו אף פעם לא רוצים להיות בנפרד. עבורנו שחולקים חבר, זה הרבה יותר קל לחיינו", הסבירה לוסי לפוקס ניוז.

היא הוסיפה, "אנחנו רוצים לחיות כמו אדם אחד. אנחנו צריכים שהכל יהיה זהה: הבגדים שלנו, האיפור שלנו. אני צריך ללכת אחריה לכל מקום שהיא הולכת אז אם היא נכנסת לחדר הסמוך, אני חייב. גם אנחנו צריכים לעשות את אותם הצעדים".

האם אנה, לוסי ובן רוצים להקים משפחה?

"אם אכנס להריון, הייתי רוצה שאנה תהיה בהריון כי אנחנו רוצים לחוות הריון ביחד, אז זה התפקיד של בן", הודתה לוסי בפני פוקס, והוסיפה. "זה הולך להיות קשה. אבל יש טיפולים וטכנולוגיה חדשה שיעזרו לנו".

אקסטרים אחיות עונה 2 תעלה לראשונה ביום שני, 23 בינואר בשעה 21:00 ET/PT ב-TLC.קישור מקור