האם אנסל אלגורט רווק, עדיין יוצא עם החברה ויולטה?

פנוי או תפוס? אנסל אלגורטמצב היחסים של מערכת היחסים היה קצת מסתורין, במיוחד במהלך הרומן שלו שוב ושוב עם חברה ותיקה ויולטה קומישאן. עם זאת, על רקע שמועות מפוצלות, מעריצים רבים תוהים עם מי השחקן יוצא בימים אלה. המשיכו לקרוא לפרטים על חיי האהבה שלו!

האם אנסל אלגורט רווק?

ה נהג תינוק השחקן לא אישר אם הוא רווק, וגם לא נתן שום הצהרה פומבית על מצב מערכת היחסים הנוכחי שלו עם ויולטה. אנסל והבלרינה, שהחלו לצאת בתיכון, עדיין עוקבים זה אחר זה ברשתות החברתיות.

דיוויד ביוקאן/שטרסטוק

למרות זאת, TMZ פרסם תמונות ב-2 באוגוסט שהראו את סיפור הפרברים שחקן מתעסק עם אישה מסתורית במהלך טיול לקאפרי, איטליה. השניים גם נתפסו כשהם מתבלטים בזמן שחייה.

נציג של אנסל לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

האם אנסל אלגורט וויולטה קומישאן נפרדו?

שמועות על פרידה מסתחררות לגבי אנסל וויולטה במשך שבועות, אבל הן לא התייחסו לספקולציות. שניהם נראו בפריז, צרפת, בערך באותו זמן בתחילת יולי, אבל הם לא שיתפו שום תמונות אינסטגרם זה עם זה.

לפני כן, אנסל וויולטה הופיעו יחדיו בפומבי לבכורה בברודווי של ילדה מצחיקה ב-24 באפריל. לאחר מכן הצמד צולם כשזרועותיהם כרוכות זו בזו כשהם השתתפו באפטר פארטי של Met Gala בניו יורק ב-2 במאי.

זה נראה כאילו הם הולכים חזק בעקבות אירוע ה-A-list, כי אנסל וויולטה רכשו לופט בגריניץ' וילג' ברחוב 10 במזרח תמורת 760,000 דולר, לפי רישומי נכס שהגיעו לידי ניו יורק פוסט.

מערכת היחסים של אנסל וויולטה הייתה שוב ושוב, כבויה כבר שנים, והן חוֹחִית השחקן הרים גבות כשאמר שהוא "רוצה למצוא הרבה יותר אהבה" בשנים הבאות.

"זה לא צריך להיות מיני. יכולתי להתעסק מינית עם החברה שלי", הוא סיפר ה"סאנדיי טיימס". בשנת 2019. "אני חושב שהיה לנו די ברור שאני רוצה להרגיש חופשי להתאהב באנשים וזה [option] צריך להיות פתוח, אבל מבחינה מינית אפשר לסגור אותו".

עם מי יוצא אנסל אלגורט?

ה אשמת הכוכבים שלנו השחקן צולם כשהוא נועל שפתיים עם אישה מסתורית, שלא הייתה ויולטה, באיטליה ב-1 באוגוסט. השניים גם נצפו סועדים יחד במסעדה, אך היא עדיין לא זוהתה.

קישור מקור