האם 'אנשי אלסקן בוש' חוזרים? עונה 14 רמזים

חזרה לשיח? אנשי בוש אלסקה המעריצים חיכו בסבלנות ללמוד על החזרה האפשרית של סדרת הריאליטי הלהיט דיסקברי. אחרי חודשים של ספקולציות, כוכב נועה בראון סוף סוף שיתף עדכון לגבי האם התוכנית חוזרת או לא.

"היי לכולם! סוף סוף פתחתי ערוץ יוטיוב", כתב נואה, בן 30, באמצעות אינסטגרם ב-12 באוגוסט. "אנחנו שואפים להעלות את הסרטון הראשון שלנו בשבוע הבא ואנחנו הולכים לנסות להעלות סרטון חדש בכל שבוע. אז אם כולכם רוצים לוודא שלא תפספסו את זה, למה שלא תכנסו ותירשמו! הקישור נמצא בביו שלי."

המעריצים התייחסו להערות כדי לברר אם זה אומר ש-Alskan Bush People ימשיך לעונה 14. "האם התוכנית חוזרת לטלוויזיה?" שאל מעריץ אחד.

נח הגיב, "סליחה, אבל אני לא אמור להגיד."

מעריץ אחר הגיב, "נשמע כמו 'אני לא [supposed] לומר, אבל כן לי. [laughing with tears emoji] [red heart emoji]."

זה כבר כמעט שנה מאז עונה 13 של סדרת הריאליטי של משפחת בראון עלתה לראשונה לעונה 13 ב-Discovery בספטמבר 2021. המשפחה, שתיעדה את חייהן חיים מהאדמה בבוש באלסקה מאז 2014, ספגה אובדן הרסני כשהפטריארך בילי בראון מת בפברואר 2021 בגיל 68.

"כואב לנו הלב להודיע ​​שהפטריארך האהוב שלנו בילי בראון נפטר אמש לאחר שסבל מהתקף. הוא היה החבר הכי טוב שלנו – אבא נפלא ואוהב, סבא ובעל והוא יחסר מאוד". דובי בראון, הבן השלישי הבכור בראון, הודיע ​​בזמנו באמצעות אינסטגרם. "הוא חי את חייו בתנאים שלו, מחוץ לרשת ומחוץ לאדמה ולימד אותנו לחיות גם ככה. אנו מתכננים לכבד את מורשתו בהמשך הדרך, ולהמשיך בחלומו. אנו מבקשים פרטיות ותפילות בתקופה כואבת זו! אלוהים יברך את כולם!!!"

בנוסף לדוב ולנוח, ביל חלק בנים מאט בראון, גבריאל בראון, בם בם בראוןובנות ציפור השלג בראון ו גשם בראון עם אישה עמי בראון.

משפחת בראון הקדישה את עונה 13 לפטריארך שלהם, והמעריצים צפו כשהם משקפים את המורשת של ביל. "אבא תמיד אמר לנו שיום אחד נצטרך להמשיך בלעדיו", אמר באם בם, בן 37, בתוכנית. "אבל לא היינו מוכנים שהוא ילך."

תַגלִית

עם זאת, נראה שהעתיד של משפחת בראון בטלוויזיה בריאליטי כבר באוויר. עונות קודמות של אנשי בוש אלסקה עלו לראשונה בקיץ או בסתיו. בזמן הפרסום, דיסקברי טרם הודיעה על תוכניות לחידוש אנשי בוש אלסקה לעונה 14.

קישור מקור