90 יום ארוס חג המולד אריאלה בניאם

האם אריאלה ובניעם נשואים? פרטי חתונה

עשה אריאלה וינברג ו בניעם שיברה להתחתן? ארוס בן 90 יום מעריצים להוטים לדעת לאחר שאחיה שיתפו תמונות שנראו כאילו צולמו במהלך טקס חתונה.

ארוס בן 90 יום בלוגר אינסטגרם @90daycouple פרסם צילומי מסך נלקח מסיפורי האינסטגרם של אחיה של אריאלה בראד בדצמבר 2021, מראה את בראד מחזיק את התינוק אביאל שהיה לבוש בחליפה רשמית. המקום תויג כקהילת קהילת שלום, בית כנסת הממוקם במרכז ניו ג'רזי.

באחד הדיוקנאות לבש בניעם ז'קט שחור וזהב מטאלי כשהוא עומד לצד רב ולצד מה שנראה כצוות צילום.

במהלך המפגש המשפחתי, גם אחותה של אריאלה, קריסטין, פרסמה סרטון שבו נראה אביאל משחק בבית הכנסת, והוסיפה עוד שמן לשמועות שבני הזוג קשרו את הקשר.

למרות שלזוג היה חלק ניכר מהמאבקים לפני ואחרי קבלת פני בנם באתיופיה, בניעם ואריאלה התארסו במהלך ארוס 90 יום: הדרך אחרת סיום עונה 2, ששודרה בנובמבר 2020. הרקדנית הציע נישואין לאריאלה בטימקט, הידועה בשל היותה חגיגת טוואהדו האתיופית האורתודוקסית של טבילת ישוע המשיח.

באדיבות אריאלה וינברג/אינסטגרם

"היום הוא יום מיוחד", אמר בכתב וידוי. "אני מתכנן להציע נישואין לארי. אשמח להיות איתה עד סוף חיי".

אחרי שהוא כרע על ברך, אריאלה התמלאה בשמחה ואמרה שהיא מרגישה בטוחה לגבי עתידם המשותף במיוחד בגלל האתגרים שהם התגברו עליהם כזוג.

"זה כל כך מטורף", פרצה אמא ​​של אחד בסצנת המשך. "זו ההצעה הכי מגניבה בכל הזמנים ואפילו עם העובדה שרבנו כל היום ואז הייתי אומר שכן, רק מראה שהיחסים שלנו קצת כאלה, אתה יודע? גם אם נילחם, אנחנו עדיין אוהבים אחד את השני בסופו של יום".

לאחרונה, הצמד הודיע ​​כי בניאם השיג את אשרת ה-K-1 שלו במהלך העונה השלישית ארוס 90 יום: הדרך אחרת לספר הכל. אריאלה וביני סיפרו כי הוא גר כעת עם אריאלה בניו ג'רזי לאחר שסיים את תהליך הראיון לוויזה K-1 באתיופיה בעקבות ניתוח הבקע המוצלח של בנם אביאל באמריקה.

אריאלה וינברג ובניעם שיברה
באדיבות אריאלה וינברג/אינסטגרם

אריאלה הסבירה, "אני חושבת שלבניעם יש את ההזדמנות להיות בארה"ב ולראות מאיפה אני, תבין אותי טוב יותר, אני לא יודעת, אני חושבת שזה מחזק את הקשר".

בעוד אריאלה ובניעם לא אישרו או דיברו על שמועות הנישואים שלהם, נראה שביני עדיין בארצות הברית ומתגורר בניו ג'רזי עם ארי ובנם אבי – מה שרומז שהם אכן התחתנו כזוגות המשתמשים ב-K – ויזה אחת חייבת להינשא בתוך מסגרת הזמן של 90 יום או שהזר חייב לחזור לארצו.

לגבי האם ארי וביני עדיין ביחד, נראה שהם חיים באושר ועושר. ארי יצאה לאינסטגרם באפריל 2022 כדי לחלוק מחווה מתוקה ליום הולדת לבעלה השמועות.

"יום הולדת שמח לבחור ההרפתקני, הכריזמטי, המהנה, המוכשר, הרגיש והמוזר ביותר בסביבה… בניעם שיברה…!" היא כתבה ב-7 באפריל. "אבל ברצינות… אתה אבא נהדר. אתה תמיד עושה כמיטב יכולתך לשמח אנשים אחרים סביבך ואני מעריך את החסד הזה. אבי אוהב אותך כל כך. תמשיך לזרוח. ארה"ב נראית טוב עליך. אבל היית משתלב בכל מקום! הנה עוד שנה נפלאה על הפלנטה הזו. אתה כל כך אהוב על כל כך הרבה אנשים!"קישור מקור