האם אריאלה שוב בהריון מביני?

האם ארוס בן 90 יום כוכב אריאלה וינברג שוב בהריון? היא עוררה שמועות שאולי היא מצפה איתו לתינוק מספר 2 בניעם שיברה בקליפ הצצה לפרק של יום ראשון, 3 ביולי.

"האמת, אני לא ממש מרגישה טוב", אמרה אריאלה, בת 30, כשיצאה מחדר השינה שלה ושל ביני אל הסלון שלהם, שם בעלה ובעלה לשעבר, ליאנדרו פוסקאנחנו יושבים.

בניעם, בן 31, שאל: "מה אתה מרגיש? בדיוק כמו, [are] מתחשק לך [you have to] לְהַקִיא?"

"אני קצת בחילה," אמר ארי. ליאנדרו שאל, "מתי הייתה הפעם האחרונה שקיבלת מחזור?"

ארי הגיב, "אוי אלוהים."

לאחר מכן הטיזר חתך לסצנה שבה אריאלה עשתה בדיקת הריון. "דבר, מה קורה?" שאל ביני את ארי.

"טוב," היא אמרה ונושפת בנשיפה לפני שחשפה את התוצאות לביני וליאנדרו. נראה שהמעריצים יצטרכו לחכות ולהתכוונן לפרק של השבוע הבא כדי לגלות אם ארי באמת בהריון או לא.

מוקדם יותר בפרק של יום ראשון, 26 ביוני, נפגשה אריאלה לארוחת צהריים עם בעלה לשעבר. ארי וליאנדרו הכירו בזמן שהתגוררה בחו"ל בארגנטינה בגיל 19 ובסופו של דבר הם התחתנו. ארי הביא את ליאנדרו לארצות הברית והם היו נשואים כמעט 10 שנים. עם זאת, אריאלה הסבירה בעבר שליאנדרו החליט שהוא רוצה להמשיך לדוקטורט בבית ספר באינדיאנה. מכיוון שהיא לא רצתה לעבור עם ליאנדרו והיא לא רצתה להיות בנישואים מרחוק בזמן שהיא נשארה במדינת הולדתה, ניו ג'רזי, הם התגרשו. האקסים נשארו ביחסים טובים מאז.

בעקבות פרידתה מליאנדרו, ארי יצאה לטיול באתיופיה, שם הכירה את ביני. מערכת היחסים ביניהם התקדמה במהירות והם נודעו כי אריאלה בהריון ומצפה לילדם הראשון המשותף. בני הזוג המשיכו לערוך את הופעת הבכורה שלהם ב-TLC בעונה 2 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת. בני הזוג קיבלו את פני בנם, אבי, יחד והתארסו עד סוף העונה והם חזרו לזכיינית כדי להמשיך ולחלוק את דרכם כשעברו מאתיופיה לארצות הברית בעונה 9 של ארוס בן 90 יום.

גילוי+ (2)

אריאלה ובניעם תיעדו את 90 הימים שקדמו לחתונתם האמריקאית בוויזת K-1, אבל בני הזוג עדיין נאבקו באותן בעיות מערכת היחסים שהתמודדו איתם באתיופיה: ארי הרגיש שביני לא דובר אמת איתה ועם ביני. היה עייף מהחברות הקרובה של ארי עם ליאנדרו.

העניינים נעשו אפילו יותר מתוחים כשאריאלה הזמינה את ליאנדרו לארוחת ערב משפחתית שביני ארגן לחגוג את ראש השנה האתיופי. במהלך הסצנה, שצולמה אי שם בספטמבר 2021, חשפה אריאלה שהיא רוצה ללכת לקניות של שמלת הכלה שלה לקראת חתונתה הקרובה עם ביני עם אמה, אחותה וליאנדרו.

"מה? למה אני לא בא לשם?" שאל ביני, וארי הסביר שהחתן לא אמור לראות את הכלה בשמלה לפני החתונה.

"אני לא רוצה [him] בוחר את השמלה של אשתי", אמר ביני בווידוי הפרטי שלו. "זה לא רעיון טוב בשבילי, אני לא שמח על זה [sic] כי אני לא סומך עליו. אולי הוא מסתכל כשהיא מתחלפת [her] שמלה? זו לא התרבות שלי. אני אפילו לא חושב כך [sic] תרבות אמריקאית."

קישור מקור