האם אשלי אולסן נשואה ללואי אייזנר? תמונות טבעת נישואין

פעמוני חתונה? אשלי אולסן נראתה עונדת רצועת זהב על האצבע הזו וגורמת להשערות שהיא מאורסת לחבר שלה משכבר הימים, לואי אייזנר.

ה בית מלא הכוכב יצא בניו יורק ביום ראשון, 8 במאי, ונראה נכנס לרכב שטח שחור. בזמן שפתחה את דלתה, השחקנית התהדרה בלהקת זהב על אצבע החתונה שלה.

אשלי יוצאת בשקט עם היפה שלה מאז 2017 ומקורב סיפר בעבר בקשר שמייסד The Row נהנה להיות במערכת יחסים "פרטית".

"אשלי עדיין יוצאת עם לואיס", אמר המקור על הרומן שלהם ביוני 2021. "הוא לא משתוקק לאור הזרקורים, אז זה יתרון ענק. ואחותה התאומה, מרי-קייטמעריץ אותו."

Shutterstock

למרות שהם התחילו לצאת ב-2017, האמן וכוכב הדקה של ניו יורק לא עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום עד ספטמבר 2021 בזמן שהשתתפו בגאלה ליום השנה ה-20 של YES.

בני הזוג הגיעו לאירוע בתמיכת אביו של לואי, אריק אייזנרשהוא המייסד של הארגון ללא מטרות רווח המסייע בתמיכה בסטודנטים מקהילות מוחלשות.

זו לא הפעם הראשונה שכוכב הילדות עורר שמועות נישואים עם לואי. ביולי 2019, אשלי נראתה עונדת רצועת זהב על אותה אצבע בעודה נהנתה מנשיכה בלוס אנג'לס, קליפורניה.

בעוד שהזוג אף פעם לא מפרסם תמונות זה של זה בחשבונות המדיה החברתית שלהם, לואיס שיתף תמונה נדירה של הגברת שלו בסטוריז באינסטגרם שלו ביולי 2021.

הסרט הציג את איל האופנה נהנה מהטבע בזמן טיול, לוגם מה שנראה כמו רוח ביד אחת וביד אחרת מחזיק מצ'טה.

היא תיעלה את הילדה הפנימית שלה, בדומה לתפקידה בסרט זה לוקח שנייםכשהיא לובשת מכנסי פשתן רחבים, סווטשירט לבן צווארון, כובע שחור לאחור ונעלי שמש.

יתרה מכך, אשלי מנהלת מותג בגדים בהיקף של מיליוני דולרים, השורה, עם האחות התאומה מרי-קייט. הקו שלהם נמכר בשדרה החמישית של סאקס, אז העסק שלהם בא בראש ובראשונה… אפילו לפני הרומנטיקה. "פרטיות מלאה, הקרבה שלהם וניהול עסק של 500 מיליון דולר קודמים לכל", חשף המקורב.

"רוב הבחורים לא יכולים להתמודד עם זה. לואי מבין את זה," הם הוסיפו. "קשה מאוד להכיר אותם, אבל ברגע שאתה במעגל הפנימי שלהם, שהוא מאוד קטן, אתה בפנים."

קישור מקור