האם אשלי ג'ונס בהריון עם תינוק מספר 2?

זה מסובך. אמא מתבגרת 2 כוכב אשלי ג'ונס אישרה את הריונה השני עם בעלה בריקי "בר" סמית' ב-2 בספטמבר 2022, לאחר עמית אמא מתבגרת: הפרק הבא כוכב בריאנה דה-ז'סוס טענה בפומבי שהיא מצפה. הפעם השנייה של כוכב הריאליטי, לעומת זאת, הייתה מלאה בעליות ומורדות. המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על ההריון של אשלי ג'ונס.

מתי כוכבת "אמא מתבגרת 2" אשלי ג'ונס אישרה את הריונה?

דיווחים צצו לראשונה בספטמבר 2022 כי בריאנה ואמה, רוקסן דה-ז'סוסכמו גם אשלי ואמא שלה, תה צ'אפלהתבקשו כולם לעזוב לאחר ויכוח שהפך פיזי במהלך הצילומים עבור אמא מתבגרת: מפגש משפחתי עונה 2.

בעקבות המריבה, אשלי לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי להתייחס למצב, ואישרה את הריונה.

"בוא נהיה ברור, חלפתי על פני גם רוקסי וגם בריאנה במלון או שלושה ימים לפני שהועברנו לאתר הנופש Z לצילומים, והם לא אמרו מילה", כתבה אשלי, בת 25. ב-2 בספטמבר 2022, בהתייחס למריבה לכאורה בינה, בריאנה, בת 28, לבין אמותיהם. "ובאשר אני בהריון, כן, אני."

מוקדם יותר באותו יום, בריאנה לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי להיפתח על הדרמה ביניהם. "התכוונתי לשמור את זה בסגור כי זה חלק מהעניין [non-disclosure agreement] כולנו חתמנו ​​וגם כי אני הולך להגיש כתב אישום", כתבה בריאנה. "ניסיתי לחסוך ממך צער נוסף בידיעה שאת בהריון עכשיו, אבל אני עומדת על מה שנכון", הוסיפה.

בריאנה דז'סוס וג'נל אוונס מדברות על המחלוקת של עונה 2

בעקבות המריבה הפיזית, גם סיפור האינסטגרם של ברי אישר לכאורה את הדיווחים כשכתבה שאמה "פשוט טיפלה בבעיה".

"במקום שתה 'הכומר' ייקח אחריות מלאה, היא לא יכלה לעמוד במושב החם והקרינה וניסתה לדרוך לאמא שלי", הוסיפה האם לשניים. 2 בספטמבר 2022. "כל השאר אפילו לא משנה בשלב זה. המעשים האמיתיים שלך זהרו בלילה ההוא ועכשיו כל חבר לצוות שהיה שם (שגם היה עד למה שקרה) יעיד עליי. תפסיק לשקר. #LetTheClipPlay."

אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונסאשר אמור להופיע ב- הכי מאוחר העונה של אמא מתבגרת: מפגש משפחתי, צלצל והוסיף שמן למדורה דרך אינסטגרם סטורי משלה.

"לירוק על מישהו זו תקיפה ואז הגנה עצמית היא חוקית בהרבה מדינות אחרי שזה קורה. רק אומרת," היא שיתפה ב-2 בספטמבר 2022. "שלא לדבר על זריקת אגרופים בהריון? אולי אתה צריך לדאוג לגבי המשפחה והילדים שלך", הוסיפה.

אמנם לא ברור אם ג'נל הייתה נוכחת במהלך המריבה לכאורה, אך היא הבהירה כי הערותיה כוונו לעבר לשעבר אמא מתבגרת: צעירה ובהריון כוכב.

"תן לי להיות ברור… אני מגיב להערות של אשלי," הוסיפה ג'נל.

מצידה, ילידת קליפורניה – שחולקת את הבת הולי איזבלה עם בעלה בר – כנראה הכפילה את ההתנהגות שלה ושל אמה.

"אם תבוא בשביל אמא שלי ותנסה פיזית [to] לתקוף אותה או לדחוף אותה, אני תמיד אתערב", היא כתבה דרך האינסטגרם סטורי שלה באותו היום. "אתה מקבל מה שאתה מקבל, כי מבחינתי, התחלת במלחמה."

הרמזים של אשלי ג'ונס להפלה בנובמבר 2022

חודשיים לאחר שאישרה את חדשות ההיריון שלה, אשלי רמזה להפלה לאחר שחשפה שהיא "מעבדת".

"אני יודעת שאתם תוהים אבל אני לא במקום לחשוף את זה", הגיבה אשלי למעריץ ששאלה על ההריון שלה דרך TikTok ב- 7 בנובמבר 2022, לפי צילומי מסך ששותפו על ידי השמש. "תודה על הדאגה."

קטלין בלטיירה מודה לכאורה שהיא 'הדלפה' חדשות על ההריון של אשלי

לפני שידור העימות בינואר 2023, אמא מתבגרת כוכב קטלין בלטיירה לכאורה הודתה שהיא זו שהדליפה את ההיריון של אשלי – כשהיא עדה לריב בין אשלי לבריאנה והייתה אחת משני האנשים היחידים שידעו שאשלי מצפה לילדה השני באותו זמן.

לאחר שהייתה עדה למריבה הפיזית, בוגרת הריאליטי חשפה באמצעות טוויטר כי היא "החליטה ליידע את ג'ייד על שאשלי בהריון כדי שכולם לפחות יידעו".

באדיבות Catelynn Baltierra/Twitter

"האם זה היה נכון מצידי לספר לג'ייד על שאשלי בהריון? לא! אבל למען האמת, אף פעם לא חשבתי שאשלי אי פעם תהיה פיזית ותיטול סיכון כזה עם מישהו שיודע שהיא בהריון", כתבה אישיות MTV ב-17 בינואר 2023. "אז כל מה שאני יודע זה שאם אי פעם הייתי מנסה להילחם בכמה ילדה, הייתי רוצה לדעת אם היא בהריון או לא!"

"אם הייתה לי חברה שידעתי שהיא מסתירה הריון, ולא הייתה לה שליטה על הרגשות שלה והיא עומדת להיכנס למריבה פיזית עם מישהו, אתה הכי מאמין שהייתי רץ לשם וצורח על כל המעורבים 'היא בהריון! אל תיגע בה,” סיכמה.

קישור מקור