"האם אתה האחד" וילה עונה 9: תמונות סיור בבית

"האם אתה האחד" וילה עונה 9: תמונות סיור בבית

מה קורה, MTV, ברוכים הבאים לוילה! האם אתה האחד חזר לעונה התשיעית שלה ו-22 סינגלים מרחבי העולם מחפשים למצוא את ההתאמה המושלמת שלהם. בעוד שהמתחרים הם מראה לעיניים כואבות, הווילה שלהם מדהימה לא פחות!

מאיפה צוות השחקנים של 'Are You The One' עונה 9?

האם אתה האחד חזר אחרי שלוש שנים מהאוויר ועשה את הקאמבק שלו עם טוויסט חדש. בעונות האחרונות, הרווקים מלאי התקווה – שמנסים למצוא את "ההתאמה המושלמת" זה של זה – היו מארצות הברית. העונה, לעומת זאת, צוות השחקנים הורחב בינלאומית.

"מגיעים מרחבי העולם וחיים יחד תחת קורת גג אחת במיקום בינלאומי, לסינגלים האלה תהיה מטרה משותפת: למצוא את 'האחד'", נכתב בהודעה לעיתונות של התוכנית. "בכל שבוע, לרווקים תהיה הזדמנות למצוא את ההתאמה שלהם, ואם הם יכולים לזהות את כל 11 ההתאמות המושלמות בו זמנית, הם יחלקו פרס כספי ענק".

איפה צולמה עונה 9 של 'Are You The One'?

בגלל הלחץ הגבוה – התחרות על הפרס הגדול של מיליון דולר – והאנרגיה המגנטית הזורמת בין הרומנטיקנים חסרי התקווה, זה רק נכון שהם גרים בדיור המופלא ביותר.

צוות השחקנים של העונה ה-9 נתן למעריצים סיור בית דרך אינסטגרם, מתהדר במיטב השירותים של הוילה. מנופים ציוריים ועד לאזורי טרקלין נוחים, במקום יש הכל.

"זו הסוויטה בקומה העליונה. זה מה שאנחנו קוראים שם "למעלה", המתמודד אקאל קרסון אמר בסיור הוירטואלי בינואר 2023.

שלא כמו מופעי היכרויות אחרים ביעד, יש יותר מחדר שינה קבוצתי אחד באחוזה. בנוסף לסוויטה למעלה ולמטה, יש חדר "ללא התאמה". ולמי שרק רוצה לנמנם מהירה, יש בחוץ נדנדה למיטת קינג סייז.

צוות השחקנים מוגדר עם חדר כושר חיצוני כדי לשמור על גוף הביקיני המושלם שלהם ויש לו גם גישה לבריכה ולג'קוזי הבית. למרות שמיקומו של הבית לא ידוע, לקאסט יש נוף עוצר נשימה של הרים ואוקיינוס ​​מרוחק.

בהתחשב שחלק מחברי השחקנים הם ממקומות כמו הולנד וניו זילנד, בטוח לומר שכולם ייהנו מהווילה האקזוטית הזו! בזמן שהם יבלו את רוב זמנם באחוזה המפוארת, הרווקים יוכלו לחקור את העיר מחוץ לווילה כאשר הם ייבחרו לצאת לדייטים אחד על אחד.

האם אתה האחד הופיע לראשונה ב-Paramount+ ביום רביעי, 18 בינואר, בארה"ב ובקנדה.

המשיכו לגלול כדי לקבל סיור בית בוילה!קישור מקור