האם בראדלי קופר ואירינה שייק חוזרים ביחד? פרטים

רק חברים? ברדלי קופר ואקס אירינה שייק עוררו שמועות על רומנטיקה לאחר שיצאו לחופשה משותפת. המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב מערכת היחסים שלהם.

האם בראדלי קופר ואירינה שייק חוזרים ביחד?

למרות שהפסיקו את הפעילות ביוני 2019, בראדלי, 47 ואירינה, 36, נשארו ביחסים טובים כשהם הורים יחד לבתם, ליאה, 5.

ב-29 באוגוסט, אירינה עוררה שמועות שהם חוזרים להיות ביחד כששיתפה תמונה דרך אינסטגרם עם ה כוכב נולד שחקן במהלך חופשה טרופית. הזוג נראה מאושר כשבילו עם מספר בעלי חיים על החוף. חודש לפני כן, בראדלי נראה בתמונות נותן לאקס שלו נשיקה ידידותית על הלחי.

Splash News

עם זאת, מקור אמר באופן בלעדי בקשר בדצמבר 2021 שבני הזוג לשעבר לא הציתו מחדש את מערכת היחסים שלהם.

"הם לא יוצאים זה עם זה, אבל הם למעשה עדיין אוהבים אחד את השני", אמר מקורב בקשר בזמן. "זו לא הייתה פרידה מרה, אבל בהתחלה הם היו צריכים את הזמן הזה בנפרד. המרחק היה הכרחי, אבל עכשיו, שניהם במקום טוב".

הזוג לשעבר הצית בעבר שמועות על דייטים כשהדוגמנית הרוסית הופיעה על השטיח האדום של סרטו של בראדלי, סמטת סיוטים, בדצמבר 2021. עם זאת, לפי המקור, אירינה הייתה שם רק כדי לתמוך בשחקן הנגאובר.

"אירינה אוהבת שטיחים אדומים, זה נהדר שיש לה שם לתמיכה, אז בראדלי הזמין אותה להקרנת הבכורה של סרטו האחרון", אמר אז מקורב. "למרות שכולם ישמחו לראות אותם חוזרים להיות ביחד, הם פשוט עושים כמיטב יכולתם להסתדר ולגדל ילד ביחד. … הם נשארים קרובים בגלל לאה."

האקסים, שיצאו מ אביב 2015 עד יוני 2019גרים אחד ליד השני בווסט וילג' בניו יורק כדי להיות הורים פעילים לבתם.

"לשניהם נוח בעור שלהם והם המשיכו הלאה מהסיבה שהם החליטו להיפרד. אין זמן לדרמה קטנה" בקשרהמקור של שותף. "האהבה שיש להם לליה עולה על כל השאר. … זו העדיפות מספר אחת שלהם."

עם מי יצאו בראדלי קופר ואירינה שייק מאז שנפרדו?

בעקבות הפיצול שלהם, גם בראדלי וגם אירינה המשיכו הלאה עם שותפים אחרים. הייתה לה הטיפה קצרה איתה קניה ווסט בעקבות פרידתו מאשתו קים קרדשיאן.

"בראדלי לא יוצא ובאמת לא מחפש מישהו באופן פעיל. הוא מסוג הבחורים שאוהבים להכיר למישהו במפגש חברתי או דרך חברים", אמר המקורב. בקשר בזמן. "אם יש ניצוץ, הוא ירדוף אחריו. הוא לא עוסק באפליקציות היכרויות או בבליינד דייטים. הוא מעדיף שזה יהיה ספונטני, מפגש מקרי, בדרך המיושנת”.

עם זאת, נראה שאירינה נמצאת כרגע בשוק – ואפליקציות היכרויות לא יצאו מהשולחן ספורטס אילוסטרייטד דוגמנית בעקבות פרידתה מהראפר "גולד דיגר".

"[She] יש הרבה אפשרויות, היא הייתה בדייטים, והיא הייתה באפליקציות ההיכרויות", אמר המקור. "היא לא תשמח יותר למצוא את הבחור הנכון."

בינתיים, בראדלי היה לאחרונה במערכת יחסים עם הומא עבדין.

"אחרי תקופת יובש, בראדלי קופר שאל אנה ווינטור להגדיר אותו עם מישהו במעגל הפנימי שלה", סיפר מקורב בקשר ביולי 2022. "אנה תמיד הייתה שם בשביל בראדלי, הם החברים הכי טובים, והיא רצתה להוציא אותו מאזור הנוחות שלו של היכרויות עם דוגמניות ושחקניות".

המקור חשף כי קיץ אמריקאי רטוב השחקן ראה את העוזר לשעבר של הילרי קלינטון ואשתו לשעבר של הפוליטיקאי המושפל אנתוני ויינר בששת החודשים האחרונים.

"עברו בערך שישה חודשים מאז הדייט הראשון שלהם, וזה לא איזו זריקה", הסביר המקורב.

למרות שהתראינו במשך חודשים, השניים הצליחו לשמור על הרומנטיקה שלהם. הם עשו "כמה נסיעות סודיות" יחד "מסביב לארה"ב במטוס פרטי", שיתף מקורב.קישור מקור