כוכבת נשות האחות כריסטין מצטרפת לג'אנל בראון למסע לירידה במשקל

האם ג'אנל, כריסטין זוכות לספינאוף?

ממשיך הלאה! נשות אחות האוהדים היו המומים אחרי ג'נל בראון הפכה לאישה השנייה שעזבה קודי בראון. עכשיו כשהיא ו כריסטין בראון שניהם רווקים, המעריצים תוהים אם הם יקבלו תוכנית TLC משלהם. המשיכו לקרוא כדי לגלות מדוע הצופים דוחפים לספין-אוף של כריסטין וג'אנל.

מתי ג'אנל וקודי נפרדו?

בקשר אושר באופן בלעדי נפרדו של ג'אנל וקודי ב-9 בדצמבר 2022. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", אמר מקורב והוסיף כי אמא לשישה – שהתחתן רוחנית עם איש העסקים ב-1993 – "גדל ממנו".

קודי אישר את הפרידה בסוף הפרק ב-12 בדצמבר של נשות אחותבאומרו, "אני נפרד מג'אנל, ואני גרוש מכריסטין."

מתי כריסטין וקודי נפרדו?

קריסטין וקודי שיתפו הצהרות בחשבונות המדיה החברתית שלהם מכריזים על פיצולם בנובמבר 2021. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", בישול עם רק כריסטין כתבה כוכב באינסטגרם שלה בזמנו.

"ההחלטה של ​​כריסטין לעזוב מגיעה עם מידה רבה של עצב", הפטריארך של משפחת בראון נוסף בציוץ משלו. "נהנינו שנים רבות יחד ויש לי כמות גדולה של כבוד והערצה אליה. למרות שאנו מתקדמים בדרכים שונות, תמיד נישאר הורים מחויבים”.

האם ג'אנל וכריסטין זוכות לספינאוף של 'נשות אחות'?

אמנם לא ברור אם כריסטין וג'אנל יקבלו הופעה משלהן עכשיו כשהן נפרדות מקודי, מעריצי נשות אחות דרשו מהם לקבל ספין-אוף, בטענה ששתי הנשים הן הסיבה לכך שצופים רבים נתקעו בעונות האחרונות של סדרת הריאליטי ארוכת השנים.

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

"בטל את ההופעה הזו ותן לג'אנל ולכריסטין הופעה", משתמש אחד בטוויטר כתב, בעוד אחר תייג את TLC והוסיף, "אז הגיע הזמן לבטל את #SisterWivesTLC עדיין? הסיבה היחידה Ppl [people] מכוון הם [sic] עכשיו נעלם. אף אחד לא אוהב את רובין וקודי ולמען האמת, התוכנית יצאה לדרכה. בואו נאכל אחרי כריסטין וג'אנל…נשות אחות הופעה! הם הכי טובים!"

יותר משתמשי מדיה חברתית הדהדו סנטימנטים דומים, עם צופה אחר מפיץ רעיון משלהם לספין-אוף. "האם נוכל לקבל הופעה עם ג'אנל וכריסטין שבה הן נוסעות במכונית קרוואן ועוצרות לבקר את כל הילדים שלהן בדרך?" הם כתבו. "לג'אנל יש כבר ניסיון בקרוואנים והם יכולים לעשות את זה במהלך הקיץ, אז באמת וסוואנה לא יכולה לפספס את בית הספר."

למרות שמעריצים רבים קראו ל-TLC לבטל את הסדרה המקורית ולהחליף אותה בתוכנית שמרכזה את חייהם של כריסטין וג'אנל עם ילדיהם, משתמש אחד ברשתות החברתיות הודה שהם רוצים לראות את שתי התוכניות באוויר בו-זמנית. "לִשְׁמוֹר נשות אחות הולכים ונותנים לכריסטין וג'אנל הופעה משלהן!" הם אמרו. "אני כל כך מוכן לראות את קודי מתהפך! ומרי, היא מתחילה להדליק את קודי!"

מתי התחילה 'נשות אחיות'?

נשות אחות עלתה לראשונה ב-TLC בספטמבר 2010. התוכנית נמצאת בעונתה ה-17 נכון לדצמבר 2022, ולמרות ש תאריך בכורה לעונה 18 טרם הוכרז, כריסטין אישרה שהיא "סוף סוף מצלמת" בביתה בסולט לייק סיטי, יוטה, בנובמבר 2022 פוסט באינסטגרם.קישור מקור