האם ג'אנל, כריסטין כותבת ספר הכל?

לשפוך את נשות אחות תה? עכשיו זה כריסטין בראון, ג'נל בראון ו מרי בראון כבר לא במערכות יחסים עם קודי בראוןמעריצים תוהים האם כוכבי ה-TLC יכתבו הסבר בחודשים הקרובים. המשיכו לגלול כדי לראות מדוע המעריצים רוצים ספר מסופר על ג'אנל וכריסטין.

האם כוכבות 'נשות אחיות', ג'אנל וכריסטין כותבות ספר הכול?

אמנם לא ברור אם ג'אנל וכריסטין מתכננות לשפוך את כל נשות אחות סודות בספר סופר, משתמשי מדיה חברתית קראו לצמד לעשות זאת – במיוחד לאחר ששתי הנשים עזבו את הפטריארך הפוליגמי. כריסטין הודיעה על פיצול בפוסט באינסטגרם מנובמבר 2021, בעוד בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי שג'אנל עזבה את יליד ויומינג לאחר כמעט 30 שנות נישואים רוחניים.

"בתקווה שג'אנל וכריסטין יכתבו ספר, 'לשרוד ולהתגבר על התעללות'. להרוויח טונות של כסף ולקבל ספין-אוף משלהם." משתמש אחד בטוויטר כתבתי, תוספת נוספת"נצטרך את כריסטין וג'אנל כדי לכתוב ספר שיגיד הכל."

מעריצים נוספים של סדרת ה-TLC הוותיקה הדהדו סנטימנטים דומים. "מי יכתוב את הספר החריף הראשון, כריסטין או ג'אנל? מה דעתך ששניהם יכתבו אחד?" כתב מעריץ אחד בטוויטרבזמן אחר הוסיף"אני לא יכול לחכות לקרוא את ספרן הכל כך של כריסטין וג'אנל שהן באמת צריכות לשתף בו פעולה."

האם מרי בראון כותבת ספר?

למרות שלא ברור אם מרי מתכוננת לכתוב ספר שיגיד הכל, מעריץ אחד חושב שהבעלים של ליזי'ס Heritage Inn "לעולם לא יעשה את זה" למרות שמערכת היחסים הסוערת שלה עם קודי מסתיימת. הזוג אישרו את הפיצול שלהם בהצהרה משותפת שפורסמה באינסטגרם בינואר 2023.

"שמישהו בבקשה תלך לג'אנל וכריסטין לגבי כתיבת הספר המדהים הזה", המשיך משתמש הטוויטר. "בטח היו להם בעיות לפני רובין, באיזה נישואים אין עליות ומורדות שמנסים להתמודד, אבל הדברים שאחרי רובין הולכים להיות אש."

TLC (2)

מרי לא התבייש להקניט שיש "עוד בסיפור" לאורך השנים – לעתים קרובות מפרסמים כיתובים וציטוטים מסתוריים ברשתות החברתיות – אבל עוד יותר בעקבות הפרידה שלה ושל קודי.

"לא תמיד הכל כפי שזה נראה. לעתים קרובות, אנו מקבלים גרסה של סיפור כאמת כי היא מתאימה לנרטיב שיצרנו, או למה שאנו רוצים להאמין", כתבה אישיות TLC ב פוסט באינסטגרם בדצמבר 2022. "זה לא תמיד קשור למה אתה מסתכל אלא גם מאיפה אתה מסתכל. לכל אחד יש את החוויות שלו ואת האמיתות שלו. זכרו, לא משנה כמה שטוחה הלביבה, תמיד יש לה שני צדדים."

מעריץ אחד הגיב, "אוקיי אתה כותב ספר או משהו? זה כמו הפוסט הקריפטי השלישי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח totחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח tot 2009. כולם צריכים! הייתי קורא אותם!"

האם כריסטין וג'אנל יקבלו ספינאוף של 'נשות אחיות'?

למרות שאין מילה אם ג'אנל וכריסטין יקבלו א נשות אחות ספין-אוף משלהם, מעריצים כבר מזמן קוראים לכוכבי TLC לקבל תוכנית משלהם לאחר שעזבו את קודי.

האם קודי מחפש אישה חדשה?

במהלך חלק שלישי של נשות אחיות: אחת על אחת ספר מיוחד ששודר בינואר 2023, סיפרה כריסטין מנחה סוקניה קרישנן שהיא "לא ראתה אותם [Kody and Robyn] למחפש אישה אחרת" בתוך שלושת נישואיו הכושלים.

עם זאת, א סיפר ​​מקור בקשר באותו חודש שבו קודי "בהחלט מחפש באופן פעיל" אישה חדשה שתוסיף לבני משפחת בראון. "הוא פוליגמיסט גאה, זה אורח החיים שהוא רגיל אליו ובמוחו", הסביר המקורב, והוסיף שקודי לא יהיה "מרוצה" מנישואים מונוגמיים עם רובין בראון – בת הזוג היחידה שנותרה שלו שאמרה פעם שהיא מעוניין רק בנישואי רבים עם אב ל-18.

עדכוני 'נשות אחיות' 2022: חדשות מרשימות, סיפורים מובילים
באדיבות TLC

"קודי אולי לא מלכוד לאישה המודרנית הממוצעת, אבל יש הרבה נשים בקהילה הזו שהיו קופצות על ההזדמנות להיות אחת מנשותיו", הוסיף המקור.

האם תהיה עונה 18 של 'נשות אחיות'?

אמנם אין תאריך בכורה רשמי עבור עונה 18 של נשות אחותכריסטין חשפה בפוסט באינסטגרם בנובמבר 2022 שהיא "סוף סוף מצלמת" בביתה שלה בסולט לייק סיטי, יוטה.קישור מקור